Young si užívá hru na více postech

10

 Ashley Young tvrdí, že mu nedělá nejmenší problém nastoupit na kterémkoliv postu v sestavě United.

young_000

Devětadvacetiletý Angličan přestoupil na Old Trafford coby ryzí křídlo, nicméně v sestavě Louise van Gaala se čím dál častěji objevuje na místě levého wing-backa, či dokonce čistokrevného levého obránce. V rozhovoru pro United Review se pak nechal slyšet, že na rozdílné úkoly, jež posty s sebou nesou, se již adaptoval.

Ta variace se mi líbí. Myslím, že hodně hráčů má pouze jeden svůj oblíbený post, ale tohle já neřeším. Týmu chci pomoct jakýmkoliv způsobem,“ řekl Young, který už má za sebou sto odehraných zápasů v červeném dresu.

Osobně jsem se svými výkony tuto sezonu spokojen. Samozřejmě ale stále máte v hlavě pocit, že můžete být lepší. Já sám jsem svůj největší kritik. Vždy chci hrát nejlépe, jak můžu. A i když jsem hrál dobře, tak jsem se snažil najít něco, co by šlo udělat lépe.“

Myslím, že tahle sezona se mi docela daří, i co se týče zranění. Jsem za to rád a doufám, že budeme pokračovat v dobrých výsledcích.“

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokPreview: Manchester United – Burnley
Ďalší článokLouis van Gaal věří v Angela Di Maríu
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!