28/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Louis van Gaal věří v Angela Di Maríu

Van Gaal je přesvědčený o tom, že Angel Di María se přizpůsobí těžké lize, jakou je Premier League a věří, že Angel to nejlepší teprve předvede.

angel di maria 77777

Naše nejdražší posila si svůj debut odbyla právě proti Burnley, proti kterému si s největší pravděpodobností zítra po téměř půl roce opět zahraje, tentokrát na Old Trafford. Ačkoliv Angel již v několika případech ukázal své světové kvality, podle manažera bychom se od něj měli dočkat daleko větších věcí.

V předzápasovém rozhovoru pro MUTV van Gaal řekl: „Di María si musí zvyknout na tempo a styl hry v Anglii. Jde o vysokou úroveň a velký rozdíl v porovnání s ostatními zeměmi. Určitě to dokáže. Jsem o tom přesvědčený.“

Stejně jako u Di Maríi, který oslaví své sedmadvacáté narozeniny tuto sobotu, tak i u ostatních členů prvního týmu van Gaal očekává, že naplní svůj potenciál.

Vždy se můžete zlepšit. Jak už jsem jednou dříve řekl na tiskové konferenci, nikdy nemůžete odehrát dokonalý zápas. Musíte se zlepšovat, každý tým se musí zlepšovat, to je přesně důvod, proč trénujeme. Jsem spokojený s výsledky, ale zároveň si myslím, že se stále můžeme zlepšovat. Je to proces, o kterém jsem mluvil již na začátku.“

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!