Potvrzeno: McNair podepsal novou smlouvu do roku 2017

24

Obránce Paddy McNair podepsal s Manchesterem United novou smlouvu, která by jej v klubu měla udržet minimálně do roku 2017.

Severoirský talentovaný obránce prošel mládežnickou akademií Manchesteru United a díky dobrým výkonům s týmem podepsal prodloužení smlouvy až do roku 2017 s možností opce na další rok. 19letý obránce v této sezoně odehrál v prvním týmu United celkem dvanáct utkání, přičemž debutoval v září 2014 v ligovém utkání proti West Hamu United.

„Paddy prošel akademií klubu a stal se nedílnou součástí prvního týmu. Má všechny předpoklady k tomu, aby se z něj stal špičkový hráč. Podpora mladých hráčů je důležitá jak pro mne, tak pro samotný klub. Jsem nadšen, že Paddy podepsal nový kontrakt,“ řekl manažer Rudých ďáblů Louis van Gaal.

„Debutem na začátku sezony jsem si splnil velký sen. Jsem rád, že jsem podepsal novou smlouvu. Prošel jsem si akademií klubu a cítím, že po celou dobu se zlepšuji a to hlavně díky manažerovi, realizačnímu týmu a spoluhráčům,“ řekl Paddy McNair.

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokU21: United – Chelsea 2:1
Ďalší článokCarrick a Shaw zmeškají Burnley
Ruud36
Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!