Daley Blind: Zaslúžili sme si viac ako len remízu

41

Daley Blind cíti, že Manchester United urobil dosť na to, aby si v Upton Parku zaslúžil viac ako remízu po góle zaznamenanom v nadstavenom čase.

Daley Blind - divadlo snů

The Reds dobre reagovali na gól Cheikha Kouyateho, ktorý zaznamenal krátko po začatí druhého polčasu, keďže kontrolovali hru, čo viedlo ku gólu Daleyho Blinda v 92. minúte.

Aj napriek príjemnému pocitu, ktorý prišiel s gólom po strele na konci zápasu, sa Holanďan domnieva, že odhodlanie Kladivárov malo byť zastavené oveľa skôr.

,,Myslím si, že sme si zaslúžili viac,“ povedal tento stredopoliar MUTV. ,,Vytvorili sme si veľa šancí, z ktorých sme mohli skórovať, avšak nestalo sa tak. Koniec koncov, mali by ste byť spokojní s remízou 1:1, ale to my nie sme. Zaslúžil sme si viac z hry.“

Blindov nedeľňajší gól bol jeho druhý neskorý vyrovnávajúci zásah pre the Reds, keďže vlani v októbri zaznamenal gól v 87. minúte proti West Bromu. Keď dostal otázku ohľadom jeho načasovaného gólu, pripustil:

,,Bol to pekný moment pre mňa. Lopta ma našla a myslel som len na strelu,  keďže potom išlo všetko rýchlo. Myslím si, že sme mali skórovať skôr ako na konci zápasu. Mali sme to tak spraviť,  keďže sme mali šance, ale nie zakončenia.“

Blind bol povzbudený bojovným duchom United, ktorý ukázali po inkasovanom góle a neustálou podporou fanúšikov počas zápasu, ktorí cestovali na tento zápas.

,,V druhom polčase sme začali lepšie a udržiavali sme tlak bezprostredne po prestávke, ale potom prišiel skorý gól,“ dodáva 24 ročný hráč. ,,Ukázali sme bojovného ducha a charakter, aký máme, keďže sme sa snažili o výhru na konci, ale nakoniec sme uhrali remízu a máme jeden bod. Samozrejme, chceli sme viac. Stále ideme ďalej. Fanúšikovia boli tiež úžasní. Je neuveriteľné, ako nás podporujú celých 90 minút. Patrí im uznanie. Drží nás to nad vodou a chceme to každý zápas.“

Po získaní bodu zo zápasu s West Hamom sa číslo 17 už pozerá na stredajší zápas proti Burnley na Old Trafford.

,,Páči sa mi, že sa už blíži ďalšie stretnutie, keďže takto môžeme zabudnúť na tento zápas. Musíme sa aj naďalej zlepšovať. Zisk troch bodov je pre nás dôležitý v ďalšom zápase.“

Zdroj: manutd.com

Predchádzajúci článokBoj o miestenky do Ligy majstrov pokračuje
Ďalší článokHodnocení: West Ham United – Manchester United
HaniF
Volám sa Michal Kačur a som študentom Univerzity Komenského. Manchester United som začal sledovať pravdepodobne kvôli Cristianovi Ronaldovi. V tom čase som začal poctivo sledovať zápasy United a aj po jeho odchode som zachoval obrovskú vášeň pre tento klub. Medzi moje idoly patrí spomínaný Cristiano Ronaldo, Nemanja Vidić, David Beckham, či nenapodobiteľný sir Alex Ferguson.