06/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

McNair si utkání proti Cambridge užil

Mladý obránce Manchesteru United Paddy McNair přiznává, že je mu jedno, na kterém postu v sestavě Rudých ďáblů nastupuje.

McNair 12345

V odvetném utkání 4. kola FA Cupu proti Cambridge nastoupil mladý severoirský obránce na pravém kraji obrany, kde předvedl velmi dobrý výkon. McNair na této pozici nastoupil už v minulém kole proti Yeovil Town a v zápase U21 proti Liverpoolu. 19letý obránce tak potvrdil, že může nastupovat na této pozici, a už vyhlíží další zápasy FA Cupu.

„Myslím si, že FA Cup už jsme nevyhráli asi 11 let, což je docela zarážející. Můžeme vyhrát každou soutěž a jsem přesvědčen o tom, že spoluhráči budou chtít vyhrát i tuto. Když hrajeme doma na Old Trafford, více držíme míč a hrajeme lépe, naopak když hrajeme venku, týmy se proti nám chtějí vytáhnout a je to trochu jiné. V této fázi soutěže už ale každé utkání bude velmi těžké. V prvním poločase jsme možná mohli častěji držet míč na kopačkách, ale v druhém poločase už jsme hráli velmi dobře a nakonec z toho bylo pohodlné vítězství. Všichni máme velkou radost a už se těšíme na další kolo,“ řekl Paddy McNair.

McNair v utkání předvedl velmi dobrý výkon, nicméně přiznává, že United měli v úvodu utkání při šanci hostů štěstí. On sám pak mohl vstřelit branku, ale jeho střela z voleje byla zblokována.

„V FA Cupu se může stát cokoliv, takže jsem rád, že v úvodu utkání jejich útočník nastřelil pouze tyč. Budu hrát kdekoliv, kde bude potřeba. Pokud mám nastoupit v útoku, tak klidně půjdu do útoku. Užívám si to. Při mé střele jsem myslel, že jde do branky, ale zblokoval ji můj kamarád Cameron McGeehan, takže mu to neodpustím!“

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!