28/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Wilson hodnotí svůj růst v United

Mladý anglický útočník Manchesteru United James Wilson věří, že jeho první celá sezona v prvním týmu United pomůže jeho vývoji, jak z pohledu člověka, tak fotbalisty.

James Wilson se raduje z gólu

19letý útočník přiznává, že je spíše tichým člověkem, nicméně potřebné sebevědomí mu vůbec nechybí, což jasně dokazuje v samotných zápasech. Wilson dostal poprvé šanci v týmu Manchesteru United minulý rok v květnu ještě pod tehdejším prozatímním manažerem Ryanem Giggsem. Svými dobrými výkony hráč přesvědčil i nového manažera Rudých ďáblů Louise van Gaala, který mu dává příležitost. Wilson věří, že bude pokračovat ve svém vývoji.

„Prvních pár týdnů bylo trochu divných, protože jsem hráče až tolik moc neznal, což je přirozené. Ale kluci mě skvěle přijali a neustále se mnou komunikovali. Řekl bych, že jsem spíše tišší člověk, ale spoluhráči mi hodně pomohli v růstu jako člověku i jako fotbalistovi. Zlom přišel po pár týdnech, kdy jsem se několikrát objevil na lavičce náhradníků a několikrát jsem naskočil i do samotných zápasů. Potom mi došlo, že patřím do týmu,“ řekl Wilson.

První branku v této sezoně Wilson vstřelil v nedávném ligovém utkání proti Queens Park Rangers, když v závěru utkání upravil na konečných 2:0 pro United. Wilson by rád pokračoval ve střílení branek a nejlépe už v dalším ligovém utkání proti Leicesteru City. Hráč věří, že vstřelená branka proti QPR mu psychicky hodně pomůže.

„Vstřelená branka mi hodně pomohla, i v tréninku se nyní cítím sebevědomější. Říká se, že vstřelit první branku v sezoně je nejtěžší. Doufám, že to byla jenom první branka a další budou následovat. Půjdu od zápasu k zápasu, uvidím, kolik dostanu příležitostí, a pokusím se nastřílet další branky.“

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!