23/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Darren Fletcher v hledáčku West Hamu

Manažer West Hamu Sam Allardyce potvrdil, že londýnský klub je jedním z několika klubů, které mají zájem o skotského záložníka Manchesteru United Darrena Fletchera.

Darren-Fletcher-aligned-to-become-vice-captain-of-Manchester-United-next-season-57604

Darren Fletcher má na Old Trafford smlouvu pouze do konce sezony a tak se mluví o jeho možném odchodu. O hráčovy služby stojí hned několik fotbalových klubů. Velký zájem o zkušeného záložníka má například španělská Valencia, nicméně hráč by mohl zůstat i v Premier League, kde o něj největší zájem projevili West Ham United a West Bromwich Albion.

30letý Fletcher během devatenáctiletého působení na Old Trafford za tento klub celkem odehrál 342 utkání. Po příchodu nového manažera Louise van Gaala ale vypadl ze sestavy Rudých ďáblů a v této sezoně pouze jedenkrát nastoupil v základní sestavě, a to v utkání FA Cupu proti Yeovil Town.

„Nemáme svolení k tomu, abychom mohli s Darrenem Fletcherem jednat. Má o něj zájem několik klubů, takže až se rozhodne, všichni se to dozví. Nevím, o jakém časovém období mluvíme. Pokud se klub rozhodne přijmout jinou nabídku, potom to budeme muset respektovat,“ řekl manažer West Hamu United Sam Allardyce.

„Darren jedná se třemi nebo čtyřmi kluby. Až bude mít vše promyšlené, tak se rozhodne. Projevili jsme o něj zájem, stejně tak jako další kluby. Nyní se bude rozhodovat o svém dalším působení, musíme být trpěliví,“ řekl manažer West Bromwiche Albion Tony Pulis.

Zdroj: Skysports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!