27/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Smallinga těší spolupráce s Di Mariou a Valdesem

Chris Smalling řekl, že úspěchy, zkušenosti a celkové kvality Victora Valdese a Angela Di Marii povýšili práci na trénincích Manchesteru United na jinou úroveň.

 valdesZatímco Valdes získal během dvanáctiletého působení v Barcelona jednadvacet trofejí, Angel Di Maria prožil nezapomenutelný loňský rok, když dokázal vyhrát Ligu mistrů, svými kvalitami se dostat do nejlepší jedenáctky roku a získat stříbrnou medaili ze světového šampionátu.

Přestože je Španěl na Old Trafford jen krátce, jeho kvalit si nemohl nevšimnout Obránce Chris Smalling, který se o něm rozvykládal v rozhovoru pro MUTV.

Jeho úspěchy jsou něčím, po čem všichni toužíme, nicméně myslím, že s nimi ještě neskončil. Na tréninku je velmi tvrdý a agilní. Skvěle nás doplnil a na Old Trafford určitě patří. Už jsme od něj také slyšeli několik historek, přičemž řada otázek na něj směřovalo. No, Barcelona je další skvělý klub a vy prostě chcete slyšet, co se dělo za oponou u soupeře.“

Anglický stoper také vychválil Angela Di Mariu.

O Angelovi v týmu sní každý fanoušek a každý hráč chce být jako on. Máme štěstí, že může být tady s námi. Loni jsem ho sledoval, jak hrával za Real Madrid – furt běhal nahoru dolů, vytvářel šance… Unikátní hráč.“

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!