23/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Di Maria je poctěn nominací do sestavy roku

Angel Di Maria říká, že mu je opravdovou ctí být vybrán do nejlepší jedenáctky roku v rámci udělení ceny Zlatý míč, jež mimochodem získala bývalá „sedmička“ Rudých ďáblů Cristiano Ronaldo.

angel di maria 77777

Argentinec, pro něhož byla minulá sezona jako z pohádky, když dokázal vyhrát s Realem Madrid Ligu mistrů, či s argentinskou reprezentací dojít až do finále světového šampionátu, je opravdu potěšen svým úspěchem na ceremoniálu v Curychu, především pak z důvodu, že se hlasování zúčastnilo více než 20 000 profesionálních hráčů.

Je to privilegium a čest být jmenován do nejlepší jedenáctky roku v rámci udělení ceny Zlatý míč. Být jmenován po boku všech těch skvělých hráčů je opravdu pocta. Jediné, co jsem chtěl dělat jako malý kluk, bylo hrát fotbal, takže tohle je takový bonus. Byl to skvělý večer a chtěl bych všem, kteří pro mě hlasovali, poděkovat.“

Di Maria, jež po Mistrovství světa přestoupil na Old Trafford, se také vyjádřil ke svému působení na severozápadu Anglie.

Od začátku sezony můžete vidět, jak se zlepšujeme. Začátek jsme neměli nejlepší, ale už jsme dokázali urvat několik vítězství. Hodně lidí říká, že nehrajeme zrovna nejkrásněji, nebo že tohle prostě není starý dobrý Manchester United – a je to pravda, není. Budujeme zde něco nového. Máme nový styl, nového manažera a tvrdě dřeme na tom, abychom dostali Manchester United tam, kam patří.“

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!