19/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Rooney po zápase se Southamptonem

Rudí ďáblové si se Saints vytvořili několik šancí, jenže ani jednou nevystřelili na bránu a vyčítat mohou jen sami sobě, že soupeři, který naopak svou jedinou příležitost využil, odevzdali na Old Trafford všechny body. Kapitán Manchesteru United Wayne Rooney trvá na tom, že jsme si ve včerejším utkání prohrát nezasloužili.

V rozhovoru pro MUTV a Sky Sports Rooney prohlásil, že vývoj zápasu mohl být zcela odlišný, pokud by se Rudým ďáblům podařilo proměnit některé slibné šance.

„ Myslím, že jsme si nezasloužili prohrát, ale takový už je fotbal. Celkově jsme měli více šancí a předváděli lepší fotbal, ale doplatili jsme na neproměňování šancí. Po většinu utkání jsme dokázali bez problémů eliminovat jejich výpady, nicméně ve druhém poločase měli jednu šanci, kterou využili.“

„Ke konci zápasu jsme si vytvořili tři skvělé šance a pár jsme jich měli i v prvním poločase, Southampton však celý zápas skvěle bránil. Podali jsme ale dobrý výkon, proto cítíme, že jsme si z tohoto zápasu body zasloužili,“ uvedl Rooney.

Nedělní prohra byla pro United první za posledních 12 utkání. Podle Rooneyho je však potřeba na tento duel zapomenout a soustředit se na nadcházející zápas, který odehrajeme následující sobotu venku s Queens Park Rangers.

„Prohrát na Old Trafford je vždy zklamáním, ale my nesmíme přemýšlet nad tím, co mohlo, nebo nemohlo být jinak. Musíme se dívat dopředu a začít se připravovat na další zápas,“ uzavřel Rooney.

Článek zpracoval redaktor aronn

zdroj: tribalfootball.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!