24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Training talk: Chris Smalling

Chris Smalling na sebe po jednom z tréninků prozradil několik zajímavých věcí.

smalling_001

Kdo je v poslední době na tréninku nejlepší?

Řekl bych, že James Wilson. To, jak za vámi dokáže nepozorovaně proběhnout, z něj dělá velkou hrozbu. Je velmi rychlý a taky mě udivuje jeho konzistentní zakončování. Velmi přesně a tvrdě dokáže kopnout do míče. V řadě letošních tréninků byl velmi dobrý a myslím, že je jen otázkou času, než uvidíme jeho dopad na naši hru.

 

Kdo vstřelil na tréninku nejhezčí gól, který jsi kdy viděl?

To by mohl být Rafael v minulé sezoně. Když jsme hráli malý fotbal, myslím, že osm na osm, pobíhal jako vždy na křídle nahoru a dolů a jednou se takto dostal s míčem třicet pětatřicet yardů od branky, načež míč napálil do horního rohu. Už nevím, kdo tenkrát chytal, ale vím, že se ani nepohnul. Jednou se mu to povedlo taky v zápase, ale tenkrát to slavil sám, jelikož se všichni nevěřícně zastavili.

 

A tvůj nejlepší gól na tréninku?

Zrovna tuto sezonu se mi jeden povedl. Hráli jsme obrana vs. útok, přičemž jsme jako obránci útočili na dvě malé branky a střežili jsme jednu velkou. Dostal jsem se k brance, s míčem se otočil, přičemž jsem dal Fellimu jesličky a kolem Robina jsem to poslal do branky. Takže jsem ve formě!

 

Nejsoutěživější hráč na tréninku?

Rád bych řekl sebe, ale musím říct Antonia Valenciu. A taky Fletche. Fletch bere každý trénink jako zápas, i když se jedná o malý fotbal, držení míče, či standardní situace. Bere to velmi vážně a je hodně soutěživý.

 

Ideální pětičlenný tým?

Ok, takže já budu obránce. A taky si to „zmanažeruji“. Takže dále by to byli Angel di Maria a Antonio Valencia – ti by hráli křídla. A taky bych tam dal (dlouhá pauza) Wazzu a Willa, ti by hráli hroty.

 

Která část tréninku tě baví nejvíce?

Nejvíc mě baví hra 11 na 11. Taky mým rád malý fotbal, no lepší než nic. Ale při hře 11 na 11 se více cítíme spíš jako v reálném fotbalovém utkání než na tréninku. Hodně to připomíná situaci, které o víkendu čelíme.

 

Na kolik je důležitá posilovna a děláš v ní i nějaká specifická cvičení?

Posilovna je hodně důležitá, jelikož liga se stává čím dal silově náročnější a rychlejší. Je to dáno právě posilovnou. Také se věnuji pilates. Věnuji se tomu z důvodu zpevnění osy těla, třísel a pozadí. Věnuji se tomu asi půl roku.

 

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!