21/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

5 věcí, které nám ukázal zápas: Yeovil Town

Podívejme se, co nám ukázal zápas mezi Manchesterem United a Yeovilem, kdy hosté z Manchesteru zvítězili 2:0.Ander Herrera, Angel Di Maria, Juan Mata TOP radování z gólu

1.United mají bojovného ducha

United v posledních 11 utkáních neprohráli a to i přes to, že nepředváděli dobrou hru. Tím nám ukázali, že mají bojovného ducha. Yeovil byl dalším příkladem, že United umí najít způsob, jak zvítězit i v utkáních, kdy nehrají dobře. To je skvělá vlastnost.

 

2. Ángel Di María je pro tým velmi důležitý

Ángel Di María je hvězdou v týmu hvězd. Jeho tvář, když vystoupil z týmového autobusu, vypadala jako tvář člověka z jiné planety. Jeho příchod na hřiště značně oživil hru hostů, přinesl sebou potřebný klid a dominanci. Dobře načasovaným během a chladnokrevným zakončením pak „El Fideo“ pojistil výsledek ve prospěch United.

 

3. Louis van Gaal chce vyhrát FA Cup

Holanďan přiznal, že tuto soutěž bere vážně a rád by ji se svým týmem i vyhrál. Ovšem až z pohledu na základní jedenáctku si taková tvrzení může fanoušek ověřit. Start Davida De Gey, Radamela Falcaa, Chrise Smallinga nebo Waynea Rooneyho na stadionu Huish Park je potvrzením jeho slov.

 

4.Frustrace Adnana Januzaje

Belgický reprezentant nenastoupil v základní sestavě už od 8.listopadu. Právě v zápase s Yeovilem tedy mohl očekávat, že se konečně objeví v základu. Zůstal však pouze na lavičce náhradníků a když nastal čas ke střídání, kývl Van Gaal na Juana Matu. Každý si jistě pamatujeme impozantní první sezónu Adnana Januzaje, ale nyní zřejmě neoslnil manažera natolik, aby se objevil v základní jedenáctce v tomto zápase.

 

5.Anderson žije

Anderson byl viděn naposledy jako náhradník v srpnu proti Burnley. Všechny obavy o jeho místě pobytu však byly rozptýleny ihned po ohlášení sestav hodinu před startem zápasu na stadionu Huish Park. Tam se mezi náhradníky objevilo Andersonovo jméno. To bylo aktuální připomínkou toho, že je brazilský záložník stále s námi.Anderson_12_682x40_1184522a

Zdroj:MEN


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!