23/06/2021

Fotoreport: Stoke City – Manchester United

Tento článek obsahuje fotogalerii z utkání 20. kola Premier League, ve kterém Rudí ďáblové zavítali na Britannia Stadium, kde se nevyhrává snadno. Toto pravidlo se dnes opět potvrdilo. Hned z prvního rohového kopu domácí udeřili a Devils museli skóre dotahovat. Psala se teprve 2. minuta a na zvrat jsme tedy měli dostatek času, jenže naším jediným úspěšným střelcem se za celý zápas stal pouze Falcao. United nepřetavili svou převahu a aktivitu ve více gólů ani ve druhém poločase, kdy se hra postupně vyrovnávala a my měli i štěstí, když Crouch orazítkoval tyč. Na šance velmi chudý souboj přinesl remízu 1:1, jelikož tým Marka Hughese využil svých předností a v obraně pracoval znamenitě. Další ztráta mrzí, jelikož jsme zápas měli pod kontrolou, jenže soupeři stačilo mít pod kontrolou své pokutové území.