05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Review: Tottenham Hotspur – Manchester United

Vánoční program je v plném proudu, takže sotva si Rudí ďáblové stačili užít domácí výhru nad Strakami, zamířili do Londýna, kde nás v 19. kole Premier League hostil náš poslední letošní soupeř – Tottenham Hotspur. Na ten se Rudí ďáblové dokázali dobře připravit, takže soupeř měl zejména v první části utkání velké problémy s naší agilitou a přístupem a jeho nejistá obrana dávala našim hráčům až příliš prostoru k zakončení. Jenže jsme neproměnili své šance, a jelikož síly začaly docházet, zhruba po hodině klání začali Spurs měnit obraz hry, kterou vyrovnali, aby ke konci donutili Devils stáhnout se hlouběji do pole a pozorně bránit. Ani domácí ale úspěšného střelce ve vlastních řadách nenašli. Takže jsme, i přes pohledný fotbal z obou stran, nakonec na góly čekali marně. Opatrný závěr utkání bez zbytečných risků znamenal bezgólovou remízu 0:0 a dělbu bodů.

TOT MU

Van Gaal nalezl na Old Trafford bezpečné útočiště, kde United po bídných začátcích v úvodu této sezóny, začali body sbírat pravidelně. Naproti tomu venkovní zápasy nepatří mezi ty oblíbené. Devils stále neumějí zvládat i utkání, ve kterých jsou lepší, a i když jsme určitý pokrok zaznamenali, na hřištích soupeřů se nám efektivita vyhýbá a na kontě tak máme pouze dvě vítězství z osmi duelů. Naposledy jsme se o této skutečnosti přesvědčili minulý týden na hřišti Aston Villy, která musela téměř půl hodiny bránit remízový výsledek s deseti hráči v poli, ale nechybělo moc, aby udeřila z protiútoku a sama se tak radovala z plného zisku. Devils zkrátka nebyli dostatečně agresivní a na defenzivu Villans recept nenašli. Velkou neznámou tak byl duel na White Hart Lane, jelikož vyhrát na tomto stánku není věc snadná.

Spurs se tabulkou pomalu prodírají vzhůru a vidina vítězství nad Rudými ďábly pro ně byla dostatečnou motivací. Z mého pohledu jsou zápasy s Kohouty velice atraktivní. Hraje se ve vysokém tempu a zvítězit může kdokoliv. Nouze není ani o sporné momenty či zápletky, avšak nemůžu se zbavit pocitu, že z dlouhodobého hlediska tyto zápasy často nemáme ve svých rukou, ale přes to je nakonec zvládneme. Přesně tento scénář využil stratég van Gaal už několikrát, takže proti protivníkům, na které si dostatečně nevěřil, nasadili vyčkávací defenzivní taktiku se smrtícími protiútoky. Odnesl to Arsenal i Southampton a nyní byla řada na Tottenhamu, který se musel vypořádat nejen s naší efektivitou při zakončení, ale i zlepšující se obranou, která nabírá na jistotě i stabilitě. Bez pochyby nás čekal zajímavý zápas a krásný fotbal.   

Button - Před zápasem

Sezóna se nám láme v polovině a za námi je již dostatečný počet zápasů, takže se nabízí ohlédnout se zpět a udělat si takové malé hodnocení tohoto ročníku. Když to hodně zestručním, lze z dosavadních výsledků i herního projevu vyčíst rukopis Louise van Gaala, který aplikoval svou filozofii na tým. Ten měl start do sezóny dosti kostrbatý, ale pokud bychom si měli udělat přímku, která by znázorňovala naši výkonnost a zlepšování, pak bychom zjistili, že má mírný, avšak trvalý růst. Vše se neustále zdokonaluje a po ročním výkyvu se pomalu dostáváme znovu tam, kam patříme. Pokud totiž v našem hodnocení přihlédneme i ke věčnému problému, kterým jsou zranění, pak můžeme být s dosavadní situací spokojeni. Patří nám třetí příčka v tabulce, kádr byl stabilizován, a tak můžeme směle vykročit do druhé poloviny ročníku, kde bude nejdůležitější udržet si vytrvalost a také vyrovnanost.

Půjde především o to, abychom dokázali skvělé výkony neustále opakovat a udržet si sebevědomí i energii až do konce. David Moyes právě v tomto období začal body ztrácet. Po šňůře šesti vítězství v řadě se v mužstvu něco zlomilo a následoval tvrdý a nepříjemný pád dolů. Van Gaal je na tom podobně, avšak v jeho případě se žádný strmý pád neočekává. Charismatický kouč si získal tolik potřebný respekt i v řadách těch nejzkušenějších hráčů a podpora vedení klubu je rovněž upřímná. Van Gaal si jde sice svou vlastní cestou, ale chytil to za správný konec a díky svým zkušenostem se mu daří navracet Manchesteru United renomé.

Zimní program je sice náročný, ale na druhou stranu i pro všechny stejný, takže se nikdo nemůže vymlouvat. Zimní přestávka v Anglii bude zřejmě nekonečným tématem, jelikož má celý zástup odpůrců, avšak peníze a popularita soutěže tu hrají velikou roli. I van Gaal vyjádřil svůj negativní postoj a názory ohledně rušného období, jenže mu nezbývá nic jiného, než tuto těžkou zkoušku poprvé podstoupit a ukázat, že jej na cestě za splněním ambic nic nezastaví. K dispozici má dostatečně široké a kvalitní mužstvo, takže za pomoci rotace sestavou bychom rychlý sled zápasů ani neměli pocítit. Těšit se na svou šanci navíc mohou mladíci, jejichž dravost a talent se nyní budou náramně hodit. Vstupujeme tedy do druhé části sezóny, ve které bude snazší ukázat svou sílu a odolnost, jelikož tým jde správnou cestou a hráči už dobře vědí a chápou, co po nich van Gaal chce.

Poslední letošní překážkou byli tottenhamští Kohouti. Ti se dostávají do dobré formy poté, co ze začátku několik bodů zbytečně poztráceli. Mauricio Pochettino totiž podepsal s klubem smlouvu teprve v létě, když se rozhodl odejít ze Southamptonu, kde působil jen jeden rok. Spurs o něj však velmi stáli a klub s většími ambicemi než Saints byl pro argentinského kouče dostatečným důvodem ke změně půsbiště. I proto Kohouti ze začátku tápali, jelikož si museli zvykat na nový styl. Pochettino si zakládá na atraktivní kombinační hře, což je pro Londýňany skvělá zpráva. Dalo by se říci, že je to ten pravý muž na své místě. Zvláště poté, co dokázal udělat s průměrným Southamptonem, který minulou sezónu zakončil na 8. příčce. Trenér Kohoutů tedy čelí podobným starostem, jako Louis van Gaal, který se také snaží přivést svůj tým na novou cestu. Na rozdíl od svého kolegy je však zatím o poznání úspěšnější.

Aktuálně sedmý Tottenham ztrácí na čtvrtý Southampton je dva body a míří vysoko, i když se to tak na první pohled nemusí zdát. Je zřejmé, že účast v Evropské lize je pro něj přeci jen málo. Liga mistrů je velkou výzvou a právě Pochettino má být tím, kdo zařídí kvalifikaci v prestižní soutěži v příští sezóně. Ten podnikl první důležité kroky už v létě. Vedení mu poskytlo finanční prostředky, avšak manažer se nesnažil přivést drahé hvězdy. Věděl, kde mužstvo potřebuje posílit a tak investoval rozumně. Přivedl hned pět obránců, jmenovitě Stambouliho, což je spíše defenzivní záložník, a dále Yedlina, Diera, Daviese a ze Sevilly získal svého krajana, stopera Fazia. Zbavil se naopak Livermora, Sandra i Španěla Falquého, který se neprosadil. Kostru týmu tedy dokázal argentinský lodivod zachovat a navíc vyztužil obranu. Za tohoto stavu mohl směle započít svou cestu do první čtyřky, kam však smí jen vyvolení. Tuhý boj o Ligu mistrů, kterého se účastní i Devils, bude ještě velmi napínavý.  

Kvalita týmu je nesporná, nicméně občasné výkyvy bude třeba eliminovat, jelikož právě ztráty bodů se slabšími soupeři jsou velkým problémem Spurs v posledních letech. Domácí prohry z této sezóny s týmy jako Newcastle, WBA či Stoke City hovoří za vše. Trápícího se Soldada na hrotu útoku vytlačil ze sestavy mladý Harry Kane, avšak hlavním tahounem ofenzivy je momentálně dánský playmaker Eriksen, jenž je nejlepším střelcem i mužstva a zároveň klíčovým hráčem týmu. Zlepšující se výkony Spurs posouvají tým tabulkou vzhůru a bude ještě velmi zajímavé sledovat, jak si Kohouti poradí s těmi nejsilnějšími. Potenciál poměrně mladého mužstva je ohromný, takže je jen na Pochettinovi, kolik z něho dokáže vytřískat.

United se nacházejí v dobrém rozpoložení a po zaváhání ve Villa Parku doma bez problémů přehráli Newcastle. Od tohoto utkání však neuplynuly ani dva dny a Devils museli čelit dalšímu protivníkovi. Van Gaal stále nemůže využít ve hře všechny opory, avšak marodka se ztenčuje. Hlavní je, že obrana již nemá takové výkyvy a na té se pak dá postavit i zbytek týmu. Viróza trápí Fellainiho a Januzaje, mimo hru jsou pak Herrera, Blind, Di María či Rojo. Podle slov manažera však má většina zraněných k návratu blízko, takže se situace den ode dne lepší. Proti Kohoutům mohl van Gaal nasadit do hry osvědčenou jedenáctku a mnoho změn se oproti duelu s Magpies neočekávalo.

Nizozemský trenér se snažil zachovat tvář mužstva, kterému se na hřišti daří a hráči jsou mnohem sehranější, než v začátcích. Také flexibilní formace 3-4-1-2 zůstala stejná. Neotřesitelná jednička v bráně byla samozřejmostí. Před de Geou se tentokrát mezi Jonese a Evanse vklínil McNair, takže Carrick plnil roli defenzivního štítu před stoperskou trojicí a kryl záda kreativnímu Matovi s Rooneym. Pravou lajnu brousil Valencia, vlevo to byl opět Young. V útoku jsme disponovali velkou palebnou silou díky dvojici Falcao a van Persie. Kapitánskou pásku United si navlékl Wayne Rooney.

Zápas se odehrál v Londýně na White Hart Lane. Díky tlakové výši nad zápasní částí Britských ostrovů a proudění vzduchu ze severu bylo během zápasu jasné až skoro jasné, avšak chladné počasí; teplota 2 C°.

Button - První poločas

Na zcela zaplněném stadionu vládla velmi dobrá atmosféra a po tradičním představení obou celků ještě uctili všichni přítomní v sobotu zesnulou legendu Tottenhamu Rona Henryho. Poté už bylo vše připraveno k výkopu, o který se svým hvizdem postaral hlavní rozhodčí Jonathan Moss. Samotný úvod byl hodně opatrný, avšak tempo začalo brzy narůstat, což přineslo i první náznaky šancí na obou stranách. V 7‘ Mata skvěle načasovaným pasem našel za obranou Rooneyho, ale ten si míč nezpracoval nejlépe, takže přihrál Falcaovi, jenže toho obránci stačili včas odzbrojit. Matův přímý kop zprava dokázal Lloris v 10‘ vyboxovat na autové vhazování. Postupem času měli aktivní United stále více ze hry a Tottenhamu dělala problémy už samotná rozehrávka. Na konci 13‘ fauloval Jones Daviese kousek od hranice našeho pokutového území a možnost ohrozit de Gea tak měli domácí. Centr Eriksena z levé strany ale naše defenziva odvrátila. V 19‘ prostrčil Rooney balón na Matu, jehož kolmice znamenala šanci pro rozběhnutého Falcaa, ovšem ten svůj pohyb zpomalil a jeho následná střela ve vápně mířila jen do rukavic připraveného Llorise. Ve 21‘ musel zasahovat de Gea proti střele Townsenda, ale s míčem mířícím k levé tyči si poradil. Ve stejné minutě stáhl Vertonghen k zemi van Persieho před vlastním pokutovým území a United zahrávali přímý kop z dobrého místa pro ohrožení místa. Matovi však ve 22‘ scházelo štěstí, jelikož jeho střelu lehce nazdvihl jeden z hráčů stojících ve zdi a balón zastavila pravá tyč! K následné dorážce se pak už ani Falcao ani van Persie neprotlačili. Ve 26‘ viděl první žlutou kartu utkání Stambouli, který ostrým zákrokem atakoval Carricka. Ve 27‘ se žlutilo znovu. Townsend byl po zásluze potrestán za svůj zákrok zezadu na Younga. Hra byla místy neurovnaná, avšak Rudí ďáblové měli na hřišti převahu a ve všech ohledech byli aktivnější a lepší než soupeř, který si často pomáhal jen za cenu faulů. I Kohouti se ale snažili kombinovat, jenže naše obrana byla pozorná a díky dobré poziční hře, se přihrávky domácích stávaly nepřesnými. Ve 34‘ se po přesném pasu dostal do vápna s balónem u nohy Falcao, avšak gólman Spurs přečetl jeho záměr a ránu přes obránce ke vzdálenější tyči ukryl v náruči. Ve 38‘ zkusil štěstí po individuálním průniku Davies, jenže rána zpoza pokutového území mu nesedla a skončila vedle pravé tyče. Na konci 39‘ selhal v obrovské šanci van Persie, který si skvěle stáhl ze vzduchu těžký míč, ale Lloris výborně reagoval a dokázal mu tváří v tvář přesnější zakončení překazit. Devils zůstávali u balónu a obrana Kohoutů měla s naší rychlou kombinací problémy, jenže když už jsme ji překonali, stál proti ještě gólman, jako třeba ve 43‘ po centru Younga z levé strany a hlavičce Rooneyho, která nebyla dostatečně razantní. Ve 44‘ skončil centr Eriksena z přímého kopu vedle levé tyče bez dotyku někoho z hráčů. Na začátku 45‘ si navedl balón na střelu Young a následně z hranice vápna vypálil, jenže Lloris předvedl výtečný zákrok a kroucený balón do pravé šibenice vytěsnil na rohový kop. Nastavení činilo jednu minutu, ale ta už nic nepřinesla a úvodní část zápasu tedy góly nepřinesla – 0:0

Sledovali jsme pohledný fotbal a několik šancí, z nichž si většinu vytvořili Rudí ďáblové, kteří byli celkově lepším celkem a měli více ze hry. Domácí se také tlačili vpřed, avšak jejich kombinace byla ve finální fázi nepřesná. Naše obrana pracovala dobře, což dodávalo nejistotě ostatním hráčům, kteří tak mohli zaměstnávat defenzivu soupeře. Ta se nevyvarovala chyb a vše za ni musel řešit až gólman Lloris. I díky němu platilo ale po poločase bezgólové skóre. Na to, zda bude mít zápas své úspěšné střelce a potažmo vítěze, nám tedy muselo dát odpověď až druhé dějství.

Button - Druhý poločas

Po změně stran Louis van Gaal udělal jednu změnu v sestavě. Zápas skončil pro Valenciu, kterého nahradil Rafael. Přestávka na změnu obrazu hry moc velký vliv neměla. United pokračovali ve své aktivitě a byli odhodlaní se konečně střelecky prosadit. Kohouti za to pokračovali ve své nepříliš jisté hře a vpřed se jim nedařilo dostávat ani rychlými brejky. V 50‘ si žlutou kartu vysloužil Young, který zastavil nedovoleně Chadliho. V 55‘ se po kombinaci na pravé straně podařilo Carrickovi uvolnil Matu, který svou přihrávkou před bránu našel van Persieho, jenže ten poslal balón ze vzduchu z první vysoko nad bránu. Domácí se snažili hrát přímočaře a svou hru hodně zjednodušovat, protože pomalá souhra úspěchy neslavila. Devils ale byli na svých pozicích a navíc dostatečně důrazní v osobních soubojích, takže bylo těžké dostat se na dostřel de Gey. Po hodině zápasu se ale začala hra postupně vyrovnávat, s tím, jak domácí zlepšili kombinaci i aktivitu záložní řady. Přidali se také diváci a tempo začalo pozvolna narůstat. V 66‘ pálil z dálky Townsend, avšak de Gea jeho ostrou ránu do středu brány chytil. V 68‘ mířil na druhé straně mimo Mata. V 71‘ dostal žlutou kartu McNair za svůj faul na Kanea. V 72‘ se po přímém kopu dostal k nebezpečnému zakončení ve vápně Chadli, který se dokázal na chvíli uvolnit, jenže de Gea byl u své levé tyče na zemi včas. Následně došlo ke druhému střídání na straně Manchesteru United. Náhradou za Evanse se stal Smalling. Stále se čekalo na první gól, ke kterému měla v tuto chvíli obě mužstva stejně daleko. Převaha Devils totiž slábla a i domácí se tlačili vpřed. Naše defenziva ale vše zvládala dobře. Na 76‘ připravil van Gaal poslední střídání. Dolů šel McNair, kterého střídal Shaw. V 78‘ pálil po faulu Maty z přímého kopu zpoza šestnáctky Eriksen, ale de Gea dokázal vyrazit ránu k levé tyči. V 79‘ přišlo dvojnásobné střídání v podání domácích. Za Chadliho přišel Lamela a místo Townsenda naskočil do hry Dembele. V 82‘ vybídl Kane výbornou přihrávkou k zakončení  ve vápně naběhnutého Masona, ale ten z pravé strany bránu přestřelil. Kohouti dávali naší obraně najevo, že by se měla mít na pozoru. Ta si totiž s blížícím se koncem utkání začínala koledovat a více ze hry měli v těchto momentech Spurs. V 84‘ přistrčil Falcao v souboji Lamelu, za což dostal žlutou kartu. A žlutý trest neminul v 86‘ minutě ani Rafaela. Vše bylo nadále otevřené, nicméně Rudí ďáblové potřebovali hru nejprve zklidnit, protože zvýšená aktivita domácích nám dělala problémy. Poslední minuty už ale další šance nepřinesly. Rozhodčí přidal k dobru tři minuty. Ani jeden z týmů v nich ale už nechtěl neriskovat ztrátu všech bodů a tak se zápas dohrával ve středu hřiště. Gólu jsme se nakonec nedočkali, takže diváci na White Hart Lane byli svědky vzájemného souboje Tottenhamu Hotspur s Manchesterem United, který skončil výsledkem – 0:0

Button - Sestavy

Základní sestava Manchesteru United: De Gea – Jones, McNair (76‘ Shaw), Evans (72‘ Smalling) – Carrick -Valencia (46‘ Rafael), Mata, Rooney, Young – Falcao, van Persie

Lavička: Lindegaard, Rafael, Shaw, Smalling, Fletcher, Pereira, Wilson

Základní sestava Tottenhamu Hotspur: Lloris – Chiriches, Fazio, Vertonghen, Davies – Stambouli, Mason – Townsend (79‘ Dembele), Eriksen, Chadli (79‘ Lamela) – Kane

Lavička: Vorm, Walker, Dier, Dembele, Paulinho, Lamela, Soldado

Button - Statistika

Bez gólu

Žluté karty: Manchester United – 50‘ Young, 71‘ McNair, 84‘ Falcao, 84‘ Rafael  

Tottenham Hotspur – 26‘ Stambouli, 27‘ Townsend

Návštěva:  diváků

Hlavní rozhodčí: Jonathan Moss

Asistenti na čarách: S. Bennett & S. Long

Čtvrtý rozhodčí: L. Mason

Ostatní statistiky podle livesport.cz:

Tottenham Hotspur

 

Manchester United

49%

Držení míče

51%

9

Střely celkem

9

4

Střely na bránu

5

3

Střely mimo bránu

2

2

Zablokované střely

2

23

Přímé kopy

11

3

Rohové kopy

6

1

Ofsajdy

6

32

Vhazování

26

5

Zásahy brankářů

4

11

Fauly

19

2

Žluté karty

4

0

Červené karty

0

 

19.-kolo-PL

Naše střetnutí se Spurs bylo otevíracím zápasem 19. kola Premier League, které nabídli další atraktivní zápas, jak například ten, v němž hostili Saints vedoucí Chelsea. Ta byla herně lepší, ale musela skóre dotahovat a otočit výsledek se jí nepodařilo, takže si připsala pouze bod. Citizens hrali doma s nováčkem z Burnley, nad kterým vedli a vypadalo to, že si dojdou pro další body bez problémů, jenže houževnatý soupeř nesložil zbraně a ve druhém poločase dvakrát udeřil. Překvapivá remíza na Etihad Stadium tak znamená ztrátu i pro Man City. Gunners bojovali v londýnském derby na hřišti Hammers, kde se ujali vedení už v první půli, které už nepustili. Dobrou formu potvrdilo Stoke City, které si doma poradilo s WBA. Další prohra neminula Karamelky, které se velmi trápí a v St. James Parku jim ani dva vstřelené góly na body nestačily. Jedinou dohrávkou byl pondělní match, ve kterém Scousers přivítali Swans. Anfield Road viděl pět gólů, z toho čtyři v síti hostů a Liverpool tak slavé pohodlné vítězství.

Sobotní zápasy (28.12.)

Výkop

Domácí

Výsledek

Hosté

15:05

Southampton

1-1

Chelsea

16:00

Aston Villa

0-0

Sunderland

16:00

Hull City

0-1

Leicester City

16:00

Manchester City

2-2

Burnley

16:00

Queen’s Park Rangers

0-0

Crystal Palace

16:00

Stoke City

2-0

West Bromwich Albion

16:00

West Ham United

1-2

Arsenal

17:15

Newcastle United

3-2

Everton

 

Pondělní zápas (29.12.)

Výkop

Domácí

Výsledek

Hosté

*21:00

Liverpool

4-1

Swansea City

 

Button - Závěr

Poslední duel v roce 2014 pro United neměl vítěznou příchuť, nicméně bod z londýnského stánku Spurs rozhodně není k zahození. Vyrovnaný duel a pohledný, rychlý fotbal diváky musel bavit, jenže atraktivní zápas góly nepřinesl. To jediné dnes tomuto souboji scházelo. United ovládli úvodní část zápasu, kdy jsme si díky naší aktivitě a dobré kombinaci vypracovali několik střeleckých příležitostí, avšak gólmana domácích jsme nepřekonali. Kohouti se také snažili tvořit hru, jenže se jim to nedařilo a jejich přihrávky nebyly dostatečně přesné. Defenziva Devils pracovala skvěle a byla výborně organizovaná, takže bylo těžké dostat se do vápna a ohrozit de Geu. Mohli jsme tak v klidu tvořit hru a zakládat útoky. Z klidu a rozvahy v podání Carricka se snažili těžit Mata s Rooneym, což se jim dařilo, jenže samotné zakončení dlouho troskotalo na brankáři Tottenhamu. A tak šly celky do kabin bez gólu. I druhá polovina se nesla v naší režii, jenže to platilo asi jen do 60. minuty. Následně totiž soupeř vyrovnal hru ve středu pole a začal se tlačit do zakončení. Ďáblům viditelně docházely síly a Kohoutům naopak rostla křídla. Přidali se i diváci, takže následovala poměrně divoká dvacetiminutovka, kdy se nám domácí dokázali střelecky vyrovnat. Zjednodušili hru, hráli na rychlé přihrávky a přidali do kroku. Takže i de Gea měl náhle plné nohy i ruce práce, jelikož svižné protiakce soupeře naše obrana nestíhala pokaždé zachytit. Vše ale nakonec dobře dopadlo. Chyby v obraně soupeř nepotrestal a samotný závěr už byl opatrnější, protože se začalo hrát na remízu. Van Persie i Falcao své šance zahodili, Mata, který měl ke gólu blízko, neměl dostatek štěstí a Rooney svůj heroický výkon proti Strakám nakonec nezopakoval, jelikož ve druhé části nebyl tolik vidět. Těžko říci, kdo byl naším nejlepším hráčem. Mata byl skvělý, ale osobně bych vyzdvihl i bojovný výkon Jonese a nepostradatelného Carricka, s jehož přítomností na hřišti náš výkon vzrůstá. Na našich je vidět jistota, že to někdo vzadu zodpovědně hlídá, takže ostatní můžou útočit. Tentokrát se nám ale efektivita vyhnula a Devils vyšli potřetí v sezóně střelecky na prázdno. Bod je určitě málo, ovšem z venkovního duelu s Kohouty se dá považovat za dostatečný. Manchester United jsi z White Hart Lane odváží bod za remízu s Tottenhamem Hotspur – 0:0

Button - Náš další soupeř

Prvním soupeřem pro Manchester United v roce 2015 bude Stoke City, které bude chtít využít svých zlepšených výkonů z posledních utkání a bude k tomu mít výhodu domácího hřiště uspět. United venku vyhráli jen dvakrát a nepříjemní Potters nám v tomto utkání rozhodně nedají nic zadarmo. Bude to těžký zápas, ve kterém bude důležité rychle skórovat, abychom mohli hrát v klidu a soupeře následně dorazili. Budou na to mít Devils dostatek sil? Střetnutí se bude hrát 1. ledna/januar s výkopem ve 13:45 našeho čili středoevropského času (SEČ).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!