22/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Carrick: Pokračujeme ve stíhání

Záložník Michael Carrick trvá na tom, že Manchester United nepoleví ve snaze dostihnout přední příčky, jež okupuje Chelsea a Manchester City.

Tým Louise van Gaala se po vítězství nad Newcastlem United stále ocitá na třetí příčce tabulky. Rudí ďáblové vyhráli z posledních osmi zápasů sedmkrát a jen City (7 bodů před United) a Chelsea (10 bodů před United) jsou na tom v tabulce Premier League lépe.

Další na řadě je Tottenham Hotspur v nedělních poledních hodinách, a pak se United vydají na Nový rok na zápas Stoke City.

„V posledních týdnech se nám daří,“ řekl středopolař pro manutd.com. „Byli jsme trochu zklamaní, že jsme nedokázali vyhrát minulý týden s Aston Villou, ale porazili jsme Newcastle a teď nás čekají dva velké zápasy. Budou pro nás dobrým testem a po nich uvidíme, jak na tom jsme. Stále se snažíme chytit City a Chelsea. S třetím místem nejsme spokojení – je to samozřejmě pokrok a cítíme zlepšení, ale my chceme víc.

S Tottenhamem je to vždy velice těžký zápas a hrát s nimi dva dny po utkání s Newcastlem to dělá ještě těžší. Nicméně se musíme ujistit, že budeme připravení a oni musí udělat to samé. Je to ale zápas, na který se těšíme a jsme sebevědomí.“

The Reds byli v zápase s Magpies nezastavitelní a útočná hra Wayna Rooneyho, Falcaa, Juana Maty a Robina van Persieho byla skutečně pohledná.

„Mluvíme tady o čtyřech hráčích světové kvality. Když s nimi nastupujete do zápasu, dává vám to hodně sebevědomí a důvěry, že si vytvoříte šance a vstřelíte branky,“ dodal Carrick.

„Proti Newcastlu jsme si sedli dobře a doufáme, že v příštích týdnech si povedeme podobně. Měli jsme dobré držení míče, vytvořili jsme si šance a hráli jsme nebezpečně. Oni hráli na protiútoky a na to jsme si museli dávat pozor. Myslím, že jsme ovládali hru a zaslouženě vyhráli.

Výsledky nám dodávají jistoty a manažer už také může konsistentněji vybírat sestavu, což pomáhá. Stále musíme kvůli zraněním trochu měnit obranu, ale celkově máme mnohem stálejší výběr základní jedenáctky a myslím, že to nám pomohlo.“

zdroj: manutd.com

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!