25/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Řada hráčů je po zranění a nemocech připravena naskočit

Hned několik hráčů ohlašuje před náročným vánočním programem návrat na trávníky po tom, co se dokázali ze svých zranění a nemocí vyléčit.

Ander Herrera po gólu

Především dlouho očekávaný návrat Luka Shawa vítá Louis van Gaal s otevřenou náručí, nicméně o nic menší radost mu rozhodně nedělá ani vyléčení Andera Herrery, který rovněž bude připraven na nadcházející zápas s Newcastlem.

Levý obránce Shaw byl mimo hru více než měsíc po tom, co se zranil v zápase s Arsenalem, nicméně skutečnost, že v pátek už trénoval s týmem v Carringtonu, nahrává jeho pravděpodobnému nasazení v následujícím utkání proti Strakám. Jeho možný start je však třeba brát s rezervou, jelikož manažer van Gaal je už známý svým postojem k navrátivším hráčům po zranění, kteří musí absolvovat minimálně čtrnáct dní intenzivního tréninku, čímž se Shaw, jež trénuje pouhý týden, chlubit nemůže.

Kdo by ale měl být připraven, je Ander Herrera, jež přišel o poslední utkání v Aston Ville kvůli malému svalovému zranění. Dle jeho vyjádření na Facebooku je ale nyní stoprocentně připraven. „Kvůli menšímu zranění nemůžu být nyní s týmem, ale za chvíli jsem zpátky. Ať se daří!“ napsal Ander před zápasem v Birminghamu.

Stejně tak by měl být na zápas s Newcastlem připraven Marouanne Fellaini, který proti Aston Ville pro změnu nenastoupil kvůli nemoci.

Naopak start očekávat nemůžeme s jistotou kvůli zranění u Chrise Smallinga, u něhož se však očekává brzký návrat do tréninku, stejně jako je velmi nepravděpodobný start Marcose Roja. U Argentince však není vyloučen potenciální start v minimálně jednom utkání náročného programu, a to z důvodu nucené rotace hráčů přes toto fyzicky vyčerpávající období.

Týmu pak určitě nepomůže Daley Blind, který si stále léčí zranění kolene. Podle slov jeho otce Dannyho je však návrat v brzké budoucnosti reálný.

Byl na rentgenu,“ řekl Danny před dvěma týdny. „A vše vypadalo dobře. Nyní je v Daleyho programu rehabilitace.“

Zdroj: manchestereveningnews.co.uk


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!