30/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Carrick: Ještě jsme neukázali všechno

Záložník Manchesteru United Michael Carrick tvrdí, že on a jeho spoluhráči budou pokračovat ve vítězné šňůře, která už nyní čítá pět výher.

carrick
Třiatřicetiletý Angličan si je vědom skutečnosti, že tři body získané ze včerejšího zápasu mohou být rozhodujícímu při konečném pořadí a potenciální možnosti účasti v příštím ročníku Ligy mistrů. Zároveň pak chválí své spoluhráče za odolnost, kterou se v zápase se Southamptonem prezentovali.

Byli jsme trochu pod tlakem,“ řekl Carrick. „Ve druhé půli jsme se ale dostali do hry a vítězný gól nás nakonec katapultoval do velmi dobré pozice, která nám pomůže v postupu tabulkou nahoru.“

Hráč s číslem šestnáct na drese je také velmi rád za skutečnost, že jsou hráči schopni výhry i přes ne moc kvalitní výkon. Na základě tohoto faktu vyvozuje, že od United lze čekat ještě mnohem více, než doposud předvedli.

Myslím, že si z toho můžeme vzít spoustu pozitiv, jelikož jsme už tuto sezonu zažili hodně se zraněními a následnými rotacemi sestavy. Jelikož jsme schopni měnit sestavy, dokážeme se také přizpůsobit rozdílným herním stylům. Ještě jsme neukázali všechno. Vše je o bodech a nyní jsme na dobré cestě.“

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!