23/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

United dnes večer čeká los FA Cupu

Hráče Manchesteru United dnes večer čeká los třetího kola FA Cupu, tedy soutěže, kterou vyhráli naposledy v sezoně 2003/2004.

2004 FA Cup

Čtyřiačtyřicet týmu, které se probojovaly z nižších soutěží do třetího kola FA Cupu, nyní vyhlíží své soky z Premier League. Jedním z nich jsou i Rudí ďáblové pod vedením Louise van Gaala, který nastoupí, coby manažer, do této soutěže vůbec poprvé. Losování proběhne dnes v sedm hodin večer britského času.

V loňském ročníku této soutěže United nedokázali postoupit ani z třetího kola, když se jejími přemožiteli stal tým ze Swansea. Tři předcházející ročníky pak skrz toto kolo projít dokázali, nicméně úspěšní přesto nebyli, když se jim osudnými staly zápasy s rivaly Chelsea, Liverpoolem a v sezoně 2010/2011 s Manchesterem City.

Svůj debut v soutěži si odbyde také Španěl Ander Herrera, který si FA Cup zamiloval ještě coby věrný divák ve své rodné zemi. Nechal se slyšet, že velmi rád pomůže týmu k zisku rekordního dvanáctého titulu. Poslední vítězství United v této soutěži se pak datuje k sezoně 2003/2004, kdy o výhře nad Millwallem dvěma góly rozhodli jak Ruud van Nistelrooy, tak také Cristiano Ronaldo .

Myslím, že je hodně vzrušující skutečnost, že můžete vypadnout po pouhém jednom zápase,“ řekl Herrera. „FA Cup zbožňuji, sledoval jsem jej už ve Španělsku. Strašně moc chci hrát, přičemž pro nás to znamená možnost získat nějakou trofej. Je to důležitá soutěž, což je ale vlastně každý zápas, protože chceme vyhrát všechny.“

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!