31/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

McNair se učí od Rooneyho, RvP a Falcaa

Nadějný mladík Manchesteru United Paddy McNair se svěřil, že neexistuje lepší výchova než postavit se v tréninku proti svým týmovým kolegům „světové třídy“, jakými jsou bezpochyby Wayne Rooney, Robin van Persie a Radamel Falcao.

Falcao (eurosport.com)

Severoirský teenager začal sezónu s plány zařadit se do týmu U21 pod vedením Warrena Joyce. Vzhledem k mnoha zraněným kolegům z obrany (Phil Jones, Jonny Evans, Marcos Rojo a Chris Smalling) si však připsal již šest startů za první tým pod vedením Louise van Gaala.

V rozhovoru pro úterní vydání United Review, v  programu hracího dne na Old Trafford, popisuje devatenáctiletý Paddy výzvu soutěžit proti Rooneymu, van Persiemu a Falcaovi v tréninkovém centru Aon.

„Je to těžké, ne zrovna ideální pro sebedůvěru! Ne, samozřejmě je to pro mě veliká zkušenost. Hrát každý den s útočníky takových světových kvalit je jediná možnost, jak se stát lepším obráncem,“ vtipkuje Paddy.

„Já se pouze těším na pokračování sezóny a pokusím se být každým dnem lepší a lepší. Jejich střelecké rekordy mluví samy za sebe, takže pokud jsem schopný zastavit je na tréninku, v tom případě musím dělat něco správně.“

McNair trénuje nejenom proti trojici věhlasných útočníků, ale také proti svému kolegovi, jenž absolvoval akademii United, Jamesu Wilsonovi. I u Wilsona, který nedávno oslavil své 19. narozeniny, vidí Paddy pokrok a předpovídá, že je určen k velkým věcem na Old Trafford.

„On je vynikající,“ říká Paddy. „Myslím, že má všechno. Neexistuje nic, co by nedokázal. Je jenom otázkou času, než vstřelí svůj první hattrick na Old Trafford! Pracuje opravdu tvrdě a je to skutečná výzva postavit se mu v tréninku.“

zdroj: manutd.com

Tento článek pro Vás přeložil redaktor Devilinsideofme.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!