06/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Van Gaal neodepisuje Andersona

Manažer Manchesteru United Lous Van Gaal prohlásil, že Anderson u něho nemá dveře zavřené.

Anderson_12_682x40_1184522a

Záložník býval často kritizován za svůj životní styl a mimo hřiště býval terčem vtípků ostatních spoluhráčů kvůli jeho stravovacím návykům. Van Gaal řekl:

„Vrací se. Byl delší dobu zraněný, ale v současné době již zase trénuje s prvním týmem. Nedokážu říci, co se dělo v uplynulém roce, ale za těch pár měsíců, co jsem zde, byl zraněný již několikrát.

Anderson bývá téměř každé přestupové období zmiňován v souvislosti s možným odchodem z Old Trafford, nicméně Van Gaal se jeho služeb zatím nezříká, čemuž napomáhá i jeho prohlášení:

„Nemohu ho nijak soudit. Ale když trénuje, trénuje na velmi dobré úrovni. Je pravda, že není fit vždy, ale často je to víceméně jeho problém.“ Naznačil boss možný Andersonův problém se životosprávnou.

„Nemohu ho použít do zápasu, protože musí být fit. Jak je o mně známo, lpím na tom, aby hráči byli fyzicky velice dobře připravení. To je ta základní věc, kterou od nich očekávám, a kterou mohou sami ovlivnit. Fyzickou připravenost však nestačí ukázat jednou, ale je třeba ji prokazovat opakovaně a soustavně“ uzavřel Van Gaal.

Článek napsal redaktor aronn.


zdroj:tribalfootball.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!