04/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Ander Herrera si užívá post čísla 10

Ander Herrera se rozpovídal k poslednímu zápasu, jež United vyhráli 3:0 a ke své roli, jejíž stoprocentní plnění mu vynesla ocenění „muž zápasu“.

Ander Herrera po gólu

Gratulace k ocenění. Obdivuhodně je to zvláště po tom, co jsi do zápasu nastoupil z lavičky…

Jsem za to rád. Jsem hlavně rád za to, že fanoušci, jež mi ocenění udělili, viděli už v životě spoustu skvělých výkonů na Old Trafford, takže především proto mi to dělá radost. Musím jim poděkovat. Jinak se samozřejmě snažím co nejvíce makat.

 

Skutečnost, že jsi střídal Angela Di Mariu, tě vystavila do ještě těžší pozice. Jak ses s tím vypořádal?

Ano, hrál jsem pak na postu typickém pro číslo 10, což mi ale vyhovovalo, jelikož jsem měl více volnosti. A toho využil i manažer. Myslím, že to byl náš nejlepší zápas, ale tvrdě pracovat musíme stále, protože se chceme na nejvyšších příčkách ligy udržet.

 

Co bylo příčinou vašeho skvělého výkonu?

Skutečnost, že jsme drželi míč a moc jsme jich ani neztratili. Udělali jsme to, co po nás chtěl manažer a nakonec jsme, tuším, měli sedmasedmdesátiprocentní držení míče. Skvělá statistika. Jsem za to opravdu šťastný, jelikož jsme hráli kvalitní fotbal s častým držením míče.

 

Liverpool porazil Stoke až hodně pozdním gólem. Ukazuje to jejich kvalitu před úterním utkáním?

Nevím, jestli někdy Stoke vůbec prohráli 4:0 či 5:0. Oni v každém zápase bojují a nevynechají jediný souboj. Bude to těžký zápas, jelikož mají spoustu dobrých hráčů, nicméně hraje se na Old Trafford a tady chceme všechny zápasy zvítězit.

 

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!