24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Valencia je rád týmovým hráčem

Antonio Valencia trvá na tom, že bude hrát na jakémkoliv postu, kde bude potřeba, když to pomůže Manchesteru United při současných problémech se zraněními.

Valencia 680x300Ekvádorský hráč byl nasazen jako wingback do vítězného zápasu s Arsenalem a předtím hrál dva zápasy jako klasický pravý obránce. Taktéž hrál v jeho obvyklé pozici na křídle a dokonce i jako střední záložník, což demonstruje jeho univerzálnost a využitelnost, když jsou jeho spoluhráči odsunuti na vedlejší kolej, ať už jsou k tomu důvody jakékoliv.

„Manažer rozhodl, že budu hrát na více pozicích. Někdy pravého obránce, někdy křídelníka a občas i středního záložníka. To jsou rozhodnutí, která činí, a já jsem ten, kdo je uvádí do praxe. Musíte se opravdu koncentrovat celých devadesát minut (jako pravý obránce). Nemůžete si dovolit udělat nějaký druh chyby, protože když ji uděláte, útočníci, proti kterým hrajete, se ji okamžitě pokusí využít. Nyní máme velmi smolnou řadu zranění a pořád to vypadá, že budeme mít několik hráčů mimo hru, ale doufáme, že než se dostaneme k půlce sezóny, budeme mít všechny zpět a pak budeme moci pokračovat ve sbírání bodů a útoku na postupová místa do ligy mistrů.“

Valencia se může už brzo dočkat svého dvoustého zápasu za United, pokud v sobotu nastoupí proti Hull City, které trénuje bývalý manažer Wiganu Athletic a také bývalý rudý ďábel Steve Bruce.

„Je to skvělý manažer. Když jsem odcházel z Wiganu, byl už ve vedení poté, co skončil Paul Jewell. Když musí, tak je velmi tvrdý na své hráče a já jsem mu velmi vděčný za všechno, co pro mě udělal. Já jen doufám, že v sobotu budeme lepší než jeho tým.“

Zdroj: manutd.com

 

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!