Rooney odpovídá na otázky

18

Kapitán Wayne Rooney si po jednom z tréninků udělal čas a odpověděl na několik zajímavých otázek.

mata rooney training 48301A3C96774EDF9F48D2128C3A6482

Kdyby sis mohl vybrat pětičlenný tým, kteří hráči by byli jeho součástí?

Musí tam být i brankář? Jestli ne, tak bych si vybral Angela (Di Mariu), (Radamela) Falcaa, Robina (van Persieho) a (Juana) Matu.

Kdo vstřelil nejhezčí gól, jaký jsi kdy viděl?

Pravděpodobně to byl Giggsy před několika lety, kdy se mu povedla perfektní volej.

A který je tvůj nejhezčí gól, jaký jsi kdy na tréninku vstřelil?

Teď mě popravdě žádný nenapadá. Není to něco, nad čím bych nějak extra přemýšlel, mockrát se nám totiž povedou fakt parádní góly. Ale těch krásných branek už bylo tolik a od tolika hráčů, že na nějaký svůj si opravdu nemohu vzpomenout.

Kdo je na trénincích nejsoutěživější? Daley Blind řekl, že to jsi ty.

Pravděpodobně bych řekl sebe a Darrena (Fletchera)! Další v pořadníku je Rafael a pak také Daley. Myslím ale, že celý náš tým je hodně soutěživý, zkrátka chceme vyhrávat. Když se prohraje, tak je každý zklamaný, takže musím říct, že soutěživí jsou opravdu všichni

Jaká je tvá nejzábavnější část tréninku?

Nejzábavnější jsou hry, tohle si užívají všichni hráči. Máme hodně taktických tréninků a pak právě hráváme. Tohle opravdu všechny baví a něco nového se i přiučíme.

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokU18: United – Newcastle 2:0
Ďalší článokMajitelé Manchesteru United 6/6: Malcolm Glazer
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!