Zlatý míč zaslouží Ronaldo, tvrdí Rooney

21

Kapitán Manchesteru United Wayne Rooney se nechal slyšet, že není lepšího adepta na vítězství v prestižní anketě Zlatý míč než bývalého spoluhráče Cristiana Ronalda.

Útočník Rudých ďáblů si myslí, že titul pro nejlepšího hráče už Portugalec svému konkurentovi z Barcelony Messimu ukradl, a tak zkrátka není jiné možnosti, než opět dát trofej bývalému hráči United. Důvodem pro toto tvrzení je pak především skutečnost, že Ronaldo hrál ve spanilé jízdě Ligou mistrů ústřední roli v bílém dresu, stejně jako svými vlastními silami dokázal v dvojzápase se Švédskem protlačit Portugalsko na světový šampionát. Že formou disponuje i nyní, dokazuje neuvěřitelnými statistikami jak v La Lize, tak také v Lize mistrů.

K otázce, zda by měl Cristiano Ronaldo trofej obhájit, se vyjádřil také Wayne Rooney, a to v rozhovoru pro MUTV.

Myslím, že ano. Poslední dva tři roky měl naprosto neuvěřitelné a myslím si, že Lionela Messiho v titulu nejlepšího hráče na světě prostě předčil. Dát to někomu jinému by chtělo hodně odvahy.“

Sdílíte s našim kapitánem stejný názor?

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokRon Vlaar do United?
Ďalší článokRozhovor s: Reece James
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!