25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Rafael počítá s podporou Old Traffordu

Rafael věří, že se z Old Traffordu opět stává nepřemožitelná pevnost a doufá, že právě tento faktor se stane rozhodujícím pro následující zápas s Chelsea.

Rafael 12345

Svěřenci Louise van Gaala dokázali zvítězit poslední tři domácí zápasy s QPR, West Hamem a Evertonem, přičemž v těchto utkáních dokázali vstřelit osm branek. Nyní však Rudé ďábly čeká stále ještě nepřemožená Chelsea, nicméně Rafael si je vědom toho, že stát se může všechno.

Každý je porazitelný. Samozřejmě ale do toho musíme dát všechno, hrají totiž velmi dobře. Nyní se ale utkáváme na Old Trafford, na kterém se nám daří, takže je v našich silách, je porazit,“ řekl Brazilec.

O tom, že se z Old Traffordu stává opět neporazitelná pevnost, je Rafael stoprocentně přesvědčen.

Určitě, cítím to. Začínáme mít dobré výsledky a také předvedená hra je kvalitní. Fotbal je o výsledcích, a když nehrajete dobře a ještě k tomu remizujete, jako se nám to povedlo v pondělí, lidé si do vás kopnou. Ale my proti Chelsea umíme zahrát, a když uděláme dobrý výsledek, nakopne to jak nás, tak i všechny ostatní v klubu.“

Už jsem pár takových velkých utkání odehrál a můžu říct, že je zbožňuji. Vždy je skvělá atmosféra a jsem si jistý, že na Old Traffordu bude hodně hlučno. Ale bude to těžké, jelikož jsou právě ve formě. Ale my se musíme soustředit a vyždímat ze sebe všechno a teprve pak můžeme počítat s výsledkem, po kterém půjdeme.“

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!