28/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Rozhovory

Tréninkový rozhovor: Will Keane

Útočník Manchesteru United Will Keane nám dá svým rozhovorem nahlédnout do každodenního života v tréninkovém centru Aon.

Keane_2648062

Kdo je v tréninku nejlepším hráčem?
Od té doby, co zde přišel, tak na mě hodně zapůsobil Ander Herrera. Několikrát jsem s ním hrál v týmu a mě jako útočníka zásobuje skvělými přihrávkami. Je velmi dobrým a technicky skvěle vybaveným hráčem. Udělal na mě velký dojem.

Kdo na tréninku vstřelil nejkrásnější branku a dovedl bys ji popsat?
Těžko říct, ale asi bych zase zvolil Andera Herreru. Vstřelil už několik pěkných branek. V modelových zápasech jedenáct na jedenáct hráčů už vstřelil několik krásných branek z hranice pokutového území přímo do horního rohu branky.

Vstřelil si někdy na tréninku nějaký krásný gól?
Nedávno jsme hráli zápas na zkráceném hřišti a podařilo se mi vstřelit pěkný gól, někdo jej dokonce přirovnával brance, kterou vstřelil Marco van Basten ve finále EURA v roce 1988 v utkání proti Sovětskému svazu. Přehodil jsem si míč a z voleje ho napálil do horního rohu branky. Byl to pěkný gól.

Koho by sis vybral do týmu, kdy jste měli hrát v tréninku zápas pět na pět?
Jako prvního bych si vybral Michaela Carricka. Kdykoliv hrajeme v tréninku modelový zápas, tak většinou vyhraje tým, ve kterém hraje Michael, protože skvěle diktuje hru. Určitě bych si ho vybral. Dále bychom potřebovali obránce a Chris Smalling je tím, proti kterému se hraje velmi špatně. Nedá vám ani kousek prostoru. V brance by pak byl David de Gea, který ale dokáže hrát také skvěle nohama a je technicky velmi dobře vybavený. Náš tým by pak doplnil Wazza (Wayne Rooney), protože to je všestranný hráč a také je velmi zapálený pro hru.

Který z hráčů bere trénink nejvíce vážně?
Určitě by to byl Phil Jones. Vůbec se nedrží zpátky. Ten dá hlavu všude i za cenu toho, že to bude bolet. Vletí do každého souboje. Abych řekl pravdu, tak všichni hráči trénují poctivě a jsou zapálení pro hru. Ale on přece jenom o trochu více vyčnívá právě tím, že se ničeho nebojí a jde i do takových soubojů, do kterých by někteří nešli. Tak proto vybírám jeho.

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!