06/05/2021

Fotoreport: West Bromwich Albion – Manchester United

Zde si můžete prohlédnout obrázky z dohrávky 8. kola Premier League, které přineslo souboj domácích Baggies s Rudými ďábly. Domácí rychle vedli, a tak mohli věnovat více pozornosti bránění. Ačkoliv se United snažili odpovědět, pevná a důsledná defenziva byla až do přestávky proti. Z kraje druhého poločasu však vyrovnal sřtídající Fellaini a vypadalo to, že už to půjde snadno. Jenže WBA přestáli nápor Devils, oklepali se a po taktické chybě naší obrany znovu ujali vedení a tým van Gaala tak musel opět dotahovat. Navzdory územní převaze, velkému tlaku a aktivitě na polovině soupeře se nám ale podařilo už jenom vyrovnat. Zvrat skóre houževnatá obrana nepřipustila a dosáhla tak svého. Na stadionu Hawthorns se zrodila remíza 2:2, která oběma celkům vynesla jeden bod. Díky tomuto výsledku patří Manchesteru United po osmi kolech 6. pozice v tabulce.