23/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

United musí potvrdit formu, tvrdí Giggs

Asistent manažera Ryan Giggs tvrdí, že svěřenci Louise van Gaala musí navázat na poslední výkony a výsledky a pokračovat tak v cestě na vrchol. Úsek, před nímž United stojí, jim však cestu rozhodně neusnadní.

van gaal giggs 123

Vítězství proti West Hamu a Evertonu katapultovaly Rudé ďábly na čtvrté místo tabulky, nicméně jsou to právě následující zápasy s WBA, Chelsea, Manchesterem City a Arsenalem, které United v následujícím měsíci čekají a které skutečně prověří jejich formu. I přes náznaky určité kvality v posledních střetnutích Giggs tvrdí, že na svém vrcholu rozhodně nejsou, nicméně se na něj mohou dostat, pokud budou pokračovat v nastolených výsledcích.

Je několik zápasů, kterých se chcete zúčastnit. A tyto zápasy jsou velkým testem,“ vysvětlil Giggs. „Chelsea má ohromný tým a City o moc nezaostávají. A právě zápasy s těmito kluby jsou pro nás tím testem. Cítíme na sobě, že se posunujeme vpřed, ale vrcholu jsme ještě nedosáhli, nedokázali jsme ještě kvalitní výkony potvrdit.“

Ukázali jsme v posledních týdnech záblesky kvality a doufáme, že nám je pomůžou potvrdit navrátivší hráči po zranění. Pomalu se začínáme zlepšovat a nyní to musíme potvrdit.

Giggs se rovněž nezapomněl vyjádřit na adresu manažera. Myslí si, že pro něj a ostatní členy trenérského týmu je práce pod Holanďanem velkou zkušeností.

Pro mě osobně je práce pod takto úspěšným manažerem ohromnou zkušeností. Opravdu si to užívám a s Louisem jsme ve všem zadobře. Dělám vše pro to, abych se ujistil, že hráči budou na jednotlivé zápasy stoprocentně připraveni. Pomalu, ale jistě začínáme sbírat plody naší práce.“

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!