30/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Giggs přebral ocenění Legenda fotbalu

Ryan Giggs se v úterý večer setkal se svými bývalými spoluhráči při příležitosti, která mu zaručila ocenění Legenda fotbalu.

1800307_653321681452362_7898431066723838527_n

Legendární křídlo Manchesteru United se daný večer setkalo se starými známými spoluhráči, jako jsou Bryan Robson, Paul Scholes, Gary Neville, či Paul Ince, přičemž tato společenská událost vynesla 402 000 liber, které byly obratem darovány charitě.

Ještě před předáním ocenění se pak Ryan Giggs zúčastnil vystoupení s velšskou kapelou Stereophonics, která na tuto ceremonii přiletěla ze svého amerického turné speciálně kvůli Giggsovi. Velšan se pak ziskem tohoto ocenění dostal do společnosti opravdových legend fotbalu, jako jsou Sir Alex Ferguson, Pelé, či Eric Cantona.

„Je to velmi speciální ocenění,“ nechal se Giggs slyšet. „Přišel jsem tehdy na večeři, když Eric zrovna přebíral tu svou cenu a v tu chvíli jsem si uvědomil, jak velké ocenění to je. A Nordoff a Robins je skvělá charita. Pamatuji, jak tenkrát na té Erikově večeři jsem zaslechl rodiče s jejich dětmi bavit se o tom, jak jim peníze z těchto výtěžků pomáhají.“

„Také je na těchto večerech skvělé, že se opět setkáte se svými bývalými spoluhráči či protihráči. Je skvělé se bavit se starými známými, s kterými se už zkrátka z časových důvodů nebavím tolik, jak bych chtěl. Doufám, že si večer všichni užili, stejně jako jsem si jej užil já.“

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!