23/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Herrera chce střílet více gólů

Ander Herrera prozradil, že by rád střílel více gólů, chválil útočnou trojici Falcao, Rooney, van Persie a také vysvětlil, proč je Premier League považována za nejtěžší ligovou soutěž.

Manchester United Training SessionAnder se chce zlepšit ve střílení branek. V letošní sezoně se prosadil už dvakrát v pouhých čtyřech zápasech, ale to mu nestačí a chce se neustále zlepšovat. O gólovou podporu ze zálohy se vždy staral Scholes, ale když tento legendární záložník začal stárnout, tak jeho nástupci góly nestříleli téměř vůbec. S příchodem Andera nám přišla nejen kvalita, bojovnost, ale také góly ze středu pole, nicméně Ander nechce usnout na vavřínech a chce přidat další trefy. Zároveň ovšem nezapomíná, že jeho hlavní úlohou je góly především připravovat.

„Chci střílet více gólů. Pro záložníky je střílení gólů velmi důležité. Na góly také rád přihrávám a myslím si, že máme tři nejlepší útočníky na světě. Juan, Angel, Adnan, Daley, Fletch a já se jim snažíme připravit šance, aby mohli skórovat a pokud gól vstřelím sám tak jsem samozřejmě velmi šťastný.“

Přechod ze španělské ligy do anglické není nikdy jednoduchý. Španělská liga patří k těm nejlepším v Evropě, ale je mnohem více zaměřená na techniku, zatímco v Anglii je to kromě techniky také o fyzičce a bojovnosti. Ander neměl díky svému hernímu stylu s přizpůsobováním žádný problém a okamžitě začal prokazovat své kvality. Ander se také těší na velké zápasy. Jeden z nich přijde hned příští víkend a soupeřem nebude nikdo jiný, než lídr tabulky Chelsea. Bude to první opravdu velká zkouška a Ander bude mít příležitost se ukázat proti velmi kvalitní a vyvážené dvojici Matič, Fabregas.

„Premier League je skvělá soutěž. Vše je velmi rychlé, nesmíte se zastavit, což je pro fanoušky skvělá podívaná. To je dobře, protože v jiných zemích se týmy snaží více držet míč a hrát na jistotu, ale v Premier League můžete vidět spoustu gólů. Je to náročná liga. Jednou z věcí, která se mi líbí je také počet velkých zápasů proti týmům jako Chelsea, Arsenal, Spurs, City, Liverpool a Everton. Je to skvělá výzva.“

zdroj:manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!