30/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Carrick blízko návratu

Zkušený záložník Michael Carrick se blíží svému návratu na trávníky po tom, co poslední měsíce bojoval se zraněním kotníku.

carrick

Carrick toto zranění utrpěl krátce po převzetí týmu novým manažerem Louisem van Gaalem a tak v podstatě neměl žádnou možnost přesvědčit Holanďana na lavičce United o svých kvalitách. Nicméně už je zpět v tréninkovém procesu a v rámci své formy dělá, dle van Gaala, velké pokroky.

Utrpěl těžké zranění, ale už se vrací zpět a poslední dva dny trénoval s rezervním týmem,“ nechal se slyšet van Gaal. „Pomůže mu to rychleji se dostat do správné formy, jelikož utrpěl těžké zranění a určitě má i nyní trochu strach chodit do soubojů.“

To je důvod, proč jsem jej zatím nechal trénovat s rezervním týmem. Po reprezentační pauze by pak i mohl odehrát pár minut, ale to chce zatím ještě čas. Každopádně je na tom velmi dobře, lépe, než jsme vůbec čekali,“ pochválil manažer pokrok Carricka.

Myslíte si, že Carrick v průběhu sezony dokáže navázat na výkony z předloňské sezony a zajistit si tak místo v základní sestavě, nebo bude dostávat přednost krajan manažera Daley Blind?

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!