23/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

De Gea chválí Tima Howarda

David de Gea chválí brankáře našeho nedělního soupeře. Tim Howard dříve chytal za Manchester United a v posledních letech hájí branku Evertonu.

4001c88b43b7a13eaf92020c28636444-getty-510431343David ocenil fantastický výkon Tima Howarda proti Belgii. V tomto utkání vytáhl několik skvělých zákroků a jen díky němu utkání neskončilo debaklem. Na své výkony z Brazílie navazuje i v ligové soutěži a spoluhráči se na něj můžou maximálně spolehnout. 

„Je dost možné, že pokud by proti Belgii na Mistrovství světa nenastoupil, tak by zápas skončil čtyři nebo pět nula. Pokud odchytáte takový zápas, tak vaše sebevědomí okamžitě vzroste. Vždy doufáte, že odchytáte takový zápas.“

Howard už chytá v Premier League několik let. V Evertonu předvádí dlouhodobě stabilní výkony a před letošní sezonu znovu prodloužil smlouvu. Svou chvilku slávy si Howard užil i na Old Trafford, ale toto angažmá se mu příliš nevyvedlo, mnohem víc mu sedí menší klub kterým je Everton. Není na něj takový tlak a on se můžu soustředit pouze na své výkony.

„Je to velmi zkušený brankář, který odchytal v Premier League spoustu zápasů. Je odvážný, rychlý na čáře a také je silný jeden proti jednomu. Je to skvělý brankář.“ říká o Howardovi náš brankář David de Gea.

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!