23/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Rooney fascinován debutem McNaira

Debutant v A-týmu United Paddy McNair sklidil úspěch za svůj výkon, kterým se předvedl ve vítězném zápase s West Hamem. I on měl totiž velký podíl na tom, že tři body zůstaly na Old Trafford.

 McNairZranění Chrise Smallinga, Phila Jonese a Jonnyho Evanse a červená karta udělená Tyleru Blackettovi vytvořila pro zmíněný zápas v srdci obrany velkou díru, kterou ale beze zbytku dokázal zaplnit McNair. Vítězství je pak o to cennější, jelikož se v šedesáté minutě nechal vyloučit kapitán Rooney, a tak o nebezpečné míče do pokutového území Rudých ďáblů nebyla nouze. Stejný hráč pak talentovaného stopera také pochválil.

Tohle je pravděpodobně jedna z nejtěžších zkoušek, kterou můžete projít. Množství centrovaných míčů do pokutového území… ale on si s tím poradil, především pak ve druhé půli,“ řekl Rooney. „Bylo to pro něj fyziky velmi náročné a navíc hráli hodně agresivně, ale on se s tím vypořádal po svém a jsme z něho nadšeni.“

McNair se především blýskl skvělou hlavičkou ve vlastním pokutovém území, kterou pravděpodobně odvrátil katastrofu, o kterou se chystal přičinit Enner Valencia, jež hodlal vstřelit branku.

Viděl jsem, co udělal. Myslím, že to bylo životně důležité,“ pochválil Rooney spoluhráče, který je už sedmým odchovancem United, jež dostal po van Gaalem šanci. „Sice odešli Tom Cleverley a Danny Welbeck, ale šanci dostali jiní, třeba jako Tyler Blackett, který odehrál až do soboty všechna utkání. A situace manažera donutila sáhnout i po Paddym, což jen dokazuje, že se mladíkům dát šanci nebojí.“

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!