Jos van Dijk bude novým kondičním trenérem United

17

Rozsáhlá marodka Manchesteru United vedla k tomu, že novým kondičním trenérem anglického klubu bude Nizozemec Jos van Dijk, který ve funkci nahradí Tonyho Strudwicka.

van_dijk

Manažer Manchesteru United Louis van Gaal na páteční tiskové konferenci prozradil, že celkem devět hráčů Manchesteru United nebude moci zasáhnout do ligového utkání proti West Hamu. Van Gaal rovněž přiznal, že během své dlouhé kariéry se nikdy s takto rozsáhlou marodkou nesetkal.

Proto dochází ke změně na pozici kondičního trenéra. Současný kondiční trenér United Tony Strudwick, který na Old Trafford přišel v roce 2007 z Blackburnu Rovers, se přesune k mládeži Manchesteru United. Novým kondičním trenérem Manchesteru United by se měl stát Jos van Dijk, kondiční guru, s kterým van Gaal pracoval jak v Bayernu Mnichov, tak u holandské reprezentace.

Strudwick tedy bude pracovat na kondici mládežnických hráčů United a u prvního týmu by měl mít na starost předzápasovou rozcvičku a posilovací cvičení.

Zdroj: dailymail.co.ukZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokVan Gaal k utkání proti West Hamu
Ďalší článokU18: United – Middlesbrough 0:3
Ruud36
Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!