Januzaj chce na manažera zapůsobit

30

Adnan Januzaj věří, že jeho defenzivní schopnosti jsou na stejně úrovni, jako ty útočné, které mu umožnily vstřelit v zápase jednadvacítky proti Sunderlandu hattrick.

januzaj 11

Belgický mladík se do nedělního zápasu s QPR zapojil jako náhradník a tak i on se alespoň částečně podílel na vysoké výhře 4:0. V pondělním souboji jednadvacítek proti Sunderlandu se však stal hvězdou, když nyní ze čtyř gólů svého týmu vstřelil hned tři.

Snažím se ze všech sil,“ řekl Januzaj pro MUTV. „A i když se jedná o zápas rezervy, tak je snad zřejmé, že se opravdu snažím o co nejlepší výkon. Vstřelil jsem hattrick, ale já doufám, že jsem i dostatečně pomáhal defenzívě, jelikož tohle je právě ten rozdíl, jež vás dostane do „áčka“. Ano, loni už jsem hrával za A-tým pravidelně, ale nyní tu je jiný manažer, na kterého chci rovněž zapůsobit tak, abych se dostal do hry.“

Januzaj byl rovněž dotázán, zda jeho příkladný přístup opravdu ohromí Louise van Gaala po tom, co byl na poslední zápas přeřazen do rezervního týmu Warrena Joyce.

Já to hlavně dělám sám pro sebe,“ řekl. „Nedělám to pro nikoho jiného než pro sebe. Dívám se jen na svůj výkon. I kdybych měl hrát za U-18, tak se zkrátka budu snažit podat co nejlepší výkon.“

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokAktuální dění na Old Trafford očima redaktora
Ďalší článokCristiano Ronaldo – měl by jeho přestup smysl?
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!