22/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Januzaj chce na manažera zapůsobit

Adnan Januzaj věří, že jeho defenzivní schopnosti jsou na stejně úrovni, jako ty útočné, které mu umožnily vstřelit v zápase jednadvacítky proti Sunderlandu hattrick.

januzaj 11

Belgický mladík se do nedělního zápasu s QPR zapojil jako náhradník a tak i on se alespoň částečně podílel na vysoké výhře 4:0. V pondělním souboji jednadvacítek proti Sunderlandu se však stal hvězdou, když nyní ze čtyř gólů svého týmu vstřelil hned tři.

Snažím se ze všech sil,“ řekl Januzaj pro MUTV. „A i když se jedná o zápas rezervy, tak je snad zřejmé, že se opravdu snažím o co nejlepší výkon. Vstřelil jsem hattrick, ale já doufám, že jsem i dostatečně pomáhal defenzívě, jelikož tohle je právě ten rozdíl, jež vás dostane do „áčka“. Ano, loni už jsem hrával za A-tým pravidelně, ale nyní tu je jiný manažer, na kterého chci rovněž zapůsobit tak, abych se dostal do hry.“

Januzaj byl rovněž dotázán, zda jeho příkladný přístup opravdu ohromí Louise van Gaala po tom, co byl na poslední zápas přeřazen do rezervního týmu Warrena Joyce.

Já to hlavně dělám sám pro sebe,“ řekl. „Nedělám to pro nikoho jiného než pro sebe. Dívám se jen na svůj výkon. I kdybych měl hrát za U-18, tak se zkrátka budu snažit podat co nejlepší výkon.“

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!