7

Jak si o víkendu vedli hráči Manchesteru United na hostování?

henriquez_dinamo_5645

TOM CLEVERLEY (ASTON VILLA)
Záložník Tom Cleverley debutoval v dresu Aston Villy v ligovém utkání proti Liverpoolu, které Aston Villa překvapivě vyhrála 1:0. Na hřišti vydržel celkem 86 minut. Cleverley předvedl solidní výkon. V utkání předvedl několik útočných akcí, stejně tak jako obranných zákroků, především v závěru utkání. Úspěšnost jeho přihrávek v utkání dosáhla hodnoty 85 %.

NANI (SPORTING LISABON)
Záložník Nani odehrál celé utkání proti Belenenses, které skončilo remízou 1:1. V utkání měl několik světlých momentů. V zápase se dostal do jedné obrovské šance, kterou mu ale zmařil skvělým zákrokem brankář Belenenses.

WILFRIED ZAHA (CRYSTAL PALACE)
Záložník Wilfired Zaha odehrál v ligovém utkání proti Burnley, které skončilo bezbrankovou remízou, 69 minut. Zaha v utkání předvedů velmi aktivní výkon, hostujícím obráncům dělal často problémy, nicméně skórovat se mu nepovedlo.

JAVIER HERNANDEZ (REAL MADRID)
Mexický útočník Javier Hernandez nastoupil v ligovém utkání proti Atleticu Madrid na posledních 27 minut zápasu, ale porážku 1:2 neodvrátil. Chicharito po svém příchodu hýřil aktivitou, nicméně do žádné střelecké příležitosti se nedostal. V 67. minutě utkání byl navíc napomenut žlutou kartou za nesportovní chování.

ANGELO HENRIQUEZ (DINAMO ZÁHŘEB)
Útočník Angelo Henriquez v ligovém utkání proti Istra 1961 odehrál celé utkání a na výhře 2:0 se podílel jednou brankou. Henriquez předvedl výborný výkon a v 48. minutě se střelecky prosadil krásnou střelou z dálky.

GUILLERMO VARELA (REAL MADRID II)
Uruguajský obránce Guillermo Varela odehrál celé utkání proti Trival Valderas, v kterém rezervní tým Realu Madrid zvítězil 3:1. Varela předvedl solidní výkon a v 56. minutě utkání obdržel žlutou kartu.

VANJA MILINKOVIĆ-SAVIĆ (VOJVODINA)
Mladý brankář Vanja Milinković-Savić odchytal v této sezoně za Vojvodinu již pět utkání. V tom posledním přispěl čistým kontem k vítězství svého týmu 3:0 nad týmem Radnički Niš.

NICK POWELL (LEICESTER CITY)
Záložník Nick Powell do utkání proti Stoke City, ve kterém Leicester zvítězil 1:0, nezasáhl.