Přestup Welbecka nechápe ani Neville

46

Člen trenérského týmu Albionu Gary Neville nechápe, jak mohl Manchester United prodat Welbecka za pouhých 16 milionů liber.

gary-neville_1528782c

Odchovanec Rudých ďáblů přestoupil k londýnskému rivalovi v „deadline day“, přičemž byl minutu nato nahrazen kolumbijským střelcem Falcaem. Svůj smutek nad tímto přestupem už vyjádřili jak Paul Scholes, tak také David Beckham a nyní se k přestupu vyjádřil také Gary Neville, jež je pro třiadvacetiletého útočníka v reprezentačním dresu trenérem.

Nechápu to,“ řekl Neville pro talkSPORT. „Po všech těch přestupech za přemrštěné částky a při kvalitách, jež jsem u Welbecka za poslední týden mohl zpozorovat, tento přestup za 16 milionů liber zkrátka nechápu. Za tyto peníze přestoupili letos kvanta hráčů, ale jak mohli i za Welbecka dostat pouhých 16 milionů?“

Důvodů, proč bývalý pravý obránce United tento přestup nechápe, je prý více.

Stále mi to nejde do hlavy. Je to divné. Opravdu je to zvláštní pocit vidět, jak prodali středního útočníka ještě k největšímu konkurentovi v závodě o třetí čtvrté místo v tabulce. Nelogický přestup hned z několika hledisek.“

Zdroj: goal.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokScholes nadšen kvalitou nových posil
Ďalší článokGiggs chce zachovat tradice
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!