30/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Powell toužil po hostování v Leicesteru City

Záložník Manchesteru United Nick Powell přiznal, že toužil po hostování v Leicesteru City, aby mohl nastupovat v Premier League.

Ofenzivní záložník Manchesteru United Nick Powell poslední přestupový den odešel na hostování do týmu nováčka Premier League Leicesteru City, aby posílil ofenzivní hru výběru Nigela Pearsona. 20letý Powell přiznal, že jakmile se doslechl o zájmu Leicesteru City, ihned svého agenta informoval, že by chtěl odejít právě do tohoto týmu.

„Celý den jsem strávil se svým agentem, kterému jsem pak už musel lézt na nervy, ale jsem rád, že se vše dokončilo. Jsem tady, abych získal další zkušenosti a zapracoval na sobě. Mohl jsem odejít do Championship, kde bych hrál pravidelně každý týden, ale Premier League je krokem dopředu a jsem velmi rád, že mi Leicester umožnil tuto možnost. Mají dobrý tým – silný, rychlostně dobře vybavený a také dobře organizovaný. Doufám, že se mi v Premier League bude dařit, cílem je držet se nahoře,“ řekl Powell.

Nick Powell může nastoupit hned na několika pozicích a on sám je připraven nastoupit na takové pozici, na které ho bude manažer Nigel Pearson potřebovat.

„Mluvil jsem s manažerem a řekl mi, že musím do týmu zapadnout a dělat to, co se bude po mě vyžadovat. Nejvíce mi vyhovuje pozice č. 10, kdy jsem trochu stažený, mám dost prostoru a poté mohu vyrazit do útoku. Mohu hrát na několika pozicích. Budu muset vyzkoušet a najít vhodnou pozici, která mi bude v Leicesteru sedět. Nejprve se ale musím dostat do prvního týmu, to je základ.“

Zdroj: lcfc.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!