Falcao: Jsem fit a ve formě

29

Nová „devítka“ Manchesteru United Radamel Falcao tvrdí, že je po svém přestupu v poslední den přestupového období fit, což je odhodlán dokázat svými výkony.

Falcao rozhovor

Kolumbijský útočník se kvůli zranění nemohl zúčastnit světového šampionátu, a tak mohl pouze sledovat svého krajana a bývalého spoluhráče z Monaka Jamese Rodrigueze, jak vede svou zem napříč mistrovstvím. Toto pro osmadvacetiletého útočníka nešťastné období je však již minulostí a nyní se červená devítka těší na přátelský zápas s Brazílií, jež se odehraje na půdě Miami.

Ze svého návratu k týmu jsem šťastný,“ řekl Falcao. „Ty těžké časy mě udělaly vyspělejším člověkem a nyní si mnohem více užívám svůj fotbalový život. Jsem nyní ve formě a strašně moc chci hrát.“

Falcao se vyjádřil také ke svému přestupu, jež se doslova odehrál za pět minut dvanáct.

Nedovedete si představit ten stres, jaký jsem ty chvíle zažíval. Už byl konec přestupového okna a přestup stále nebyl ukončen. Naštěstí jsme však dostali další extra hodinu. Samotný Manchester pak na mě udělal velký dojem. Je to ohromně velká organizace a ze svého přestupu mám velkou radost.“

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokZlá noc pre hráčov United v reprezentáciách
Ďalší článokNákupy Sira Alexe Fergusona
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!