23/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Di Maria v dresu Argentiny zářil

Hned čtyři hráče Rudých ďáblů jsme včera mohli sledovat v rámci přátelských zápasů, přičemž ale žádný z nich nezářil tak, jako to předvedl Angel Di Maria, který v zápase proti Německu jednak jednu branku vsítil a na další tři přihrál.

Posila za 59,7 milionů liber odehrála v Dusseldorfu 85 minut, zatímco jeho kolega a rovněž nová posila United v jednom Marcos Rojo celý zápas. Ten Argentina sehrála proti svému soupeři z finále Mistrovství světa Německu, které dokázala zdolat v poměru 4:2.

Di Maria strávil hodně času vprostřed, či dokonce na pravém kraji hřiště a mohl tak bezezbytku využít smysl pro kreativitu, stejně jako svou bezchybnou levou nohu. Tato kombinace měla pro úřadující mistry světa devastující následky, když už ve dvacáté minutě dokázal přesnou šajtlí zpoza vápna nacentrovat na nehlídaného Aguera, který se z těsné blízkosti branky nemýlil.

V devětatřicáté minutě pak opět po akci nové akvizice United úřadovala Argentina, když centr Di Marii zužitkoval pro změnu Lamela, který tak uzavřel poločasové skóre na 2:0. Na 3:0 pak krátce po přestávce změnil skóre Fernandez, který dokázal v gól přetavit přímý volný kop koho jiného než Angela Di Marii.

Stejný muž pak korunoval svůj fenomenální výkon brankou, kdy se po nádherné kombinaci Argentinců uprostřed hřiště a následném sprintu s balonem dostal do těsné blízkosti brankáře Neuera, kterého lobem překonal a navýšil tak skóre ne závratných 4:0. To se psala 50. minuta. Němci však nakonec dokázali zkorigovat na přijatelnějších 4:2, když se pak trefili Goetze a Schurrle.

Skórovat dokázal také v už jiném přátelském utkání Wayne Rooney, který vstřelil jediný gól zápasu Anglie s Norskem. Ten padl z pokutového kopu v osmašedesáté minutě. Celý zápas pak odehrál také na postu stopera Phil Jones.

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!