21/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Cristiano Ronaldo by se chtěl jednoho dne vrátit

Portugalský kouzelník Cristiano Ronaldo řekl, že by se chtěl jednoho dne vrátit zpět domů. Na Old Trafford. Pochválil také nové posily Di Mariu a Falcaa.

European Football - UEFA Champions League - Final MD13 - Manchester United FC v Chelsea FCLegendární portugalské křídlo je neustále miláčkem tribun na Old Trafford. Jeden z komentátorů stanice MUTV Paddy Crerand potvrdil, že fanoušci vyvolávají jméno Cristiana každý zápas. Ten na to reagoval slovy, že je to šílené. Cristiano tomuto šílenství sám pomáhá. Pokaždé, když se zmíní o Manchesteru United, tak mluví s láskou a úctou. Odměnou mu za to je neustálá podpora fanoušků. V posledním rozhovoru řekl, že do budoucnosti nevidí, ale že je jeho návrat možný. V dnešním rozhovoru už řekl, že se chce jednoho dne vrátit.

„Každý to ví, řekl jsem to už mnohokrát. Manchester United je v mém srdci. Opustil jsem spoustu dobrých přátel, fanoušci byli úžasní a přeji si, abych se jednoho dne mohl vrátit zpět. Momentálně jsem šťastný v Realu Madrid a smlouvu mám ještě na čtyři roky, ale v budoucnosti nikdy nevíte, protože tady semnou zacházeli neuvěřitelně. Manchester United jsem si během svého působení opravdu zamiloval.“

Cristiano také věří, že se hráči Manchesteru United zvednou a začnou předvádět lepší výkony. Dokonce si je tím naprosto jistý. Správně také zmínil, že ve fotbale není možné neustále vyhrávat. Každý klub si musí projít i obdobím, ve kterém se mu nedaří a vypadá to, že vše je špatně. Právě tímto obdobím si momentálně prochází náš klub, ale Cristiano si je jistý, že i přes špatný start se hráči Manchesteru United zvednou a ještě v letošní sezoně začnou podávat výkony, které si fanoušci zaslouží. Nezapomněl pochválit ani své kamarády Angela Di Mariu a Radamela Falcaa, kteří jsou podle něj výborné posily.

„Věřte mi, oni budou opět skvělým týmem. Jsem si tím naprosto jistý. Je to skvělý klub. Takové situace se můžou stát. Ve fotbale jsou dobré momenty, ale také ty špatné. Manchester United si právě prochází tím špatným obdobím. Minulá sezona byla opravdu špatná a letos také nezačali dobře. Ale já si myslím, že udělali dobře, když koupili Angela Di Mariu a Radamela Falcaa. Myslím si, že momentálně je jejich tým mnohem lepší. Chci je vidět lepší, protože je to prostě fantastický klub a zaslouží si být lepší. Falcao je opravdu skvělý přestup. Je to fantastický hráč.“

zdroj:skysports.com

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!