30/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Keane do Burnley, Powell a Lawrence k „Liškám“

Obránce Manchesteru United Michael Keane zamířil na hostování do Burnley, zatímco záložník Nick Powell bude hostovat v Leicesteru City. Tom Lawrence pak v Leicesteru podepsal smlouvu na čtyři roky.

Nick-Powell-Man-Utd_2826371

21letý obránce Michael Keane poslední možný přestupový den zamířil do Burnley, kde bude hostovat do ledna příštího roku. Keane v této sezoně nastoupil k pohárovému utkání proti MK Dons a 24. srpna si zahrál také v utkání Premier League proti Sunderlandu. Keane má na svém kontě 12 zápasů odehraných za anglickou reprezentaci U21 a v minulosti hostoval také v Derby County nebo Blackburnu Rovers.

Na hostování odešel také 20letý záložník Nick Powell, který bude působit v Leicesteru City. Nick Powell se zatím neprosadil do prvního týmu Manchesteru United a v týmu nováčka Premier League bude nabírat další zkušenosti.

Ofenzivní hráč Tom Lawrence naopak do Leicesteru City míří na trvalý přestup. Lawrence, který se narodil ve Wrexhamu a v minulé sezoně debutoval v prvním týmu United, podepsal v novém působišti smlouvu na čtyři roky.

„Vše už je vyřešeno, takže se nemůžu dočkat, až to všechno začne. V Manchesteru United jsem byl dlouhou dobu, takže už se těším, až konečně dostanu více prostoru,“ řekl Lawrence.

Zdroj: skysports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!