01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Di Maria věří, že se rychle adaptuje na Premier League

Angel Di Maria poskytl další z řady rozhovorů. Tentokrát vyjádřil svůj vděk Manchesteru United a také vysvětlil, proč se minulý rok rozhodl v Realu Madrid zůstat.

cristiano a angel

Fideo vyjádřil svůj vděk Manchesteru United, protože splnily vysoké finanční požadavky Realu Madrid. Ve své ceně Angel žádný problém nevidí a necítí ani ten nejmenší tlak, kvůli vysoké přestupové částce. Také si je vědom fyzické náročnosti Premier League, která je v mnoha ohledech jiná, než La Liga a doufá, že se dokáže rychle adaptovat a předvádět výkony z minulé sezony, kterými očaroval spoustu fotbalových fanoušků.

„Jsem vděčný Manchesteru United za to, že splnil požadavky Madridu. Necítím ale nějaký extra tlak kvůli tomu, že jsem nejdražší hráč v historii Premier League. Tato liga je více o fyzičce a síle, zatímco ve Španělsku je důležitější technika. Premier League je velmi náročná soutěž, ale Van Gaal mi řekl, abych se snažil adaptovat tak rychle, jak to jen bude možné.“

Di Maria se ještě vrátil ke svému působení v Realu Madrid. Na odchodu z klubu byl už minulý rok, ale nakonec ho přesvědčil jeho kamarád a naše legenda Cristiano Ronaldo. Zůstal pouze kvůli němu a momentálně odchází ve správný čas, protože s týmem získal tu nejcennější trofej, kterou všichni fanoušci v Madridu dlouho chtěli.

„Pravda je taková, že mám skvělý přátelský vztah s Cristianem Ronaldem a v Madridu jsem minulý rok zůstal kvůli němu. Z Madridu jsem odešel v nejlepší možnou chvíli. Po získání La Decemi. Ve svém dopisu na rozloučenou jsem přesně řekl, jak jsem se na Bernabeu od prvního dne cítil.“


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!