01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Young: „Příchod Di Maríi je důkazem kupní síly United“

Ashley Young uvedl, že britský přestupový rekord, o který se postaral Angel Di María, ukázal všem, že Manchester United je schopen přivést do svého kádru i ty největší světové hvězdy. Mimo nejdražší nákup v historii klubu se na Old Trafford během léta stěhovali ještě Luke Shaw, Ander Herrera, Marcos Rojo a nejčerstvější posilou je pak Daley Blind.

 

Rudí ďáblové přepsali historii, když byl v úterý oznámen příchod Angela Di Maríi, za kterého do kasy Realu Madrid putovalo z Manchesteru 59,7 milionu liber. Argentinský reprezentant se tak stal čtvrtou letní posilou United a Young poukázal na skutečnost, že United tím vyslali ostatním soupeřům jasnou zprávu o tom, že se s nimi musí počítat a to i přes to, že v této sezóně chybějí v evropských pohárech.

„Myslím si, že to byla pro lidi v širém okolí významná zpráva. Mnoho lidí by mohlo namítnout, že jsme přestali být pro ty nejlepší světové hráče atraktivní, ale my jsme jim nyní dali najevo pravý opak, když jsme přivedli hráče jako Luke, Ander, Marcos nebo Angel,“ prohlásil Young.

„Angel je fantastickou posilou. Real Madrid má ve svém týmu i další špičkové hráče jako je třeba Gareth Bale nebo Cristiano Ronaldo, ale on je ten, koho stálo za to, do tohoto týmu přivést. Když přidáte kvalitu do mužstva, které už kvalitu má, může nám to jedině pomoct. Už během prvních pár dní jsme při trénincích viděli, jak dobrým hráčem Angel je a co od něho můžeme čekat. Byl to jednoznačně skvělý nákup.“

Ashley Young byl u toho, když si Di María odbyl svůj debut za United na hřišti Burnley, při sobotní remíze 0:0. Argentinec byl jedním z nejlepších hráčů na trávníku a Ashley dodal:

„Lidé se budou pravděpodobně ptát na to, jak se Angel dokáže přizpůsobit, takže já za sebe můžu říct, že on už se přizpůsobil a jeho výkony se budou jenom zlepšovat.“

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!