23/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Kagawa přestoupil do Borussie Dortmund

Japonský záložník Manchesteru United Shinji Kagawa se vrací do německé Borussie Dortmund, kde podepsal smlouvu na čtyři roky.

Shinji+Kagawa+Fulham+v+Manchester+United+Premier+iUOGiwsrMx9l

Japonský reprezentační záložník přestoupil do Manchesteru United před dvěma roky za 22 milionů eur z Borussie Dortmund, ale na Old Trafford se mu nikdy nepodařilo výrazněji prosadit. Celé léto se spekulovalo o tom, že by se hráč mohl vrátit do Bundesligy, což se dnes potvrdilo. Kagawa přestoupil zpátky do Borussie Dortmund za nezveřejněnou částku, ale předpokládá se, že by se měla pohybovat kolem 8 milionů eur.

„Šance přivést z Manchesteru United Shinji Kagawu se  objevila teprve před pár dny. Samozřejmě, že jsme této příležitosti ihned využili. Kagawa je obrovský talent a věříme, že nám pomůže získat trofeje,“ řekl sportovní ředitel německého klubu Michael Zorc.

„Shinji Kagawa je technicky velmi dobře vybavený hráč, který umí rozhodovat zápasy. Chtěl se vrátit do Borussie Dortmund a jsme přesvědčeni o tom, že se dostane zpátky na takovou úroveň, na které byl před dvěma roky,“ uvedl předseda německého klubu Hans-Joachim Watzke.

Zdroj: goal.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!