24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Zaha odchází na hostování do Crystal Palace

Záložník Manchesteru United Wilfried Zaha se vrací do Crystal Palace, kde bude v sezoně 2014/2015 hostovat.

Křídelní hráč, který zatím v dresu Manchesteru United nenastoupil k žádnému utkání Premier League, se vrací do Crystal Palace, odkud v roce 2013 přestoupil na Old Trafford. Do Crystal Palace si jej vyžádal nový manažer týmu Neil Warnock.

„Je tady pěkná atmosféra a jsem rád, že jsem tady. Byl jsem zde šťastný už v minulosti,“ řekl Zaha pro Sky Sports News.

„Myslím si, že potřebujeme Wilfrieda stejně tak, jako on potřebuje nás. Manchester United je velký klub a on se tam tak trošku ztratil. Mohl jít do třech nebo čtyř různých týmů a myslím si, že se lidé pletou, když mluví o jeho přístupu. Wilfried měl vždy skvělý přístup. Chce se učit, chce si přidávat na tréninku a my mu to umožníme,“ řekl Neil Warnock.

Wilfried Zaha přestoupil do Manchesteru United v lednu roku 2013, ale zbytek sezony ještě strávil v Crystal Palace. Později si 22letý hráč dokonce dvakrát zahrál za anglickou reprezentaci, ale prosadit do kádru United se mu pod Davidem Moyesem nepodařilo a tak v minulé sezoně hostoval v Cardiffu City. Ani letos se Zaha neprobojoval do sestavy Rudých ďáblů a herní praxi tak nyní bude sbírat opět v Crystal Palace.

Zdroj: skysports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!