01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Legendy vítají Di Mariu

Gary Pallister a Lee Sharpe vítají nejdražší posilu, která kdy přišla do Premier League. Angel Di Maria stál 60 miliónů liber a překonal tak klubový rekord, který držel Juana Mata, ale také rekord celé Premier League, který patřil Fernandu Torresovi.

Di Maria - motm UCL final

Garyho si budou pamatovat především starší fanoušci, kteří zažili jeho éru se Steevem Brucem. Já ho znám pouze z povídání, ale podle všeho to byl skvělý stoper. V posledním rozhovoru ujišťoval fanoušky, že Van Gaal je tím pravým a v dnešním rozhovoru vítá Angela Di Mariu v Manchesteru United. Podobně jako Gary Neville upozorňuje především na jeho schopnost hrát ve velké rychlosti, ale nezapomíná ani na jeho univerzálnost.

„Je to šikovný hráč, který hraje ve velkém tempu, což je něco, co nám chybělo. Koupili jsme kreativního hráče, který má nekonečné množství energie a myslím si, že to je někdo, kdo zvedne diváky ze sedadel. Dříve hrál Di Maria na pravé křídle, levém křídle a poté uprostřed hřiště v tříčlenné záloze. V každém případě je velmi univerzální a jak říká manager, tak je také opravdu týmovým hráčem. Nebude mít problém, pokud ho trenér postaví na jakékoliv místo na hřišti a trenér si může být 100% jistý, že odevzdá vše, ať už nastoupí kdekoliv.“

Lee Sharpe je také bývalým hráčem Manchesteru United. V našem milovaném klubu působil v letech 1988-1996 a nastoupil do 193 zápasů, ve kterých vstřelil 21 gólů. Lee navázal na slova Garyho Pallistera. Oba s tímto přestupem naprosto souhlasí a myslí si, že přesně taký hráč nám chyběl. Tedy někdo, kdo je schopný pravidelně obcházet protihráče a neustále být v pohybu.

„Je to přesně hráč, kterého klub hledal. Je to velký přestup, kterého si všimnou všichni v lize. Souhlasím s Pallym, že jeho tempo zvedne diváky ze sedaček a fanoušci z něj budou šílet. Především jak dokáže vytvářet sám šance a také střílet góly. Myslím si, že přesně jeho klub potřebuje.“

Novináři z Manchesteru také zachytili Di Mariu přímo ve městě, protože si hráč zašel v doprovodu klubového bodyguarda na oběd. Di Maria bydlí v hotelu The Lowry, který se nachází ve Salfordu. Na jídlo nešel nikam daleko. Vyrazil do nedaleké restaurace San Carlo, která je mezi fotbalisty celkem populární. Po obědě si našel čas také na fanoušky, s kterými se fotil a také se jim s radostí podepisoval. Vypadal opravdu štastně.

Di Maria

zdroj:manutd.commanchestereveningnews.co.uk


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!