24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Jones chválí mladé naděje

Hráč zápasu se Sunderlandem Phil Jones pochválil své kolegy v obraně. Blackett odehrál svůj druhý zápas v Premier League a Keane si dokonce odbyl svůj debut.

South Africa Manchester United Soccer

Phil Jones stylově odpověděl na kritiku Paula Scholese a v posledních třech zápasech byl dvakrát vyhlášen mužem utkání. Po zápase poskytl rozhovor, ve kterém ovšem nechválil sebe, ale své mladé kolegy, kterým se zápas také povedl. Oba hráči jsou velmi talentovaní a je v nich velký potenciál, takže je pouze na nich, jestli se budou zlepšovat a postupně si vybudují stálé místo v základní sestavě. Bohužel se nám znovu zranil další hráč, konkrétně Smalling, kterého nahradil právě zmiňovaný Keane. Zranění jsou sice součástí fotbalu, ale v našem týmu jich máme až neobvykle hodně a znovu vedeme tabulku zraněných hráčů. Nicméně Jones neztrácí naději a věří, že dokážeme vyhrávat i s takovým počtem zraněných.

„Oba hráli opravdu dobře. Tyler vypadá opravdu klidně a Michael, který se na hřiště dostal později, odehrál také velice dobré utkání. Defenzíva vypadala opravdu dobře. Zranění nejsou to, co bychom si přáli, ale někdy se bohužel přihodí a my se musíme přizpůsobit a jít dál.“

Dále už Jones mluvil o samotném zápase. Měli jsme sice optickou převahu, ale díky nekvalitní záloze a velmi špatnému pohybu útočníků jsme z této převahy nevytvořili žádnou větší šanci. Přihrávky záložníků nebyly dostatečně rychlé, ani přesné a oba útočníci se vůbec nenabízeli, takže naše hra byla taková neslaná, nemastná.  Je jasné, že se naše hra musí zlepšit, ale Jones věří, že se naše hra postupně zlepšuje a později se to projeví i v samotných zápasech.

„Dominovali jsme v držení míče a vytvořili jsme si nějaké náznaky šancí, ale nedokázali jsme jejich obranu otevřít tak, jak bychom si přáli. Musíme pokračovat v práci a ve všem se zlepšit. Zápas si zhodnotíme a jako vždy půjdeme dál. Budeme se zlepšovat a naše hra bude čím dál lepší.“

zdroj:manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!