01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Pallister nepropadá panice

Bývalý střední obránce Manchesteru United Gary Pallister se snaží uklidnit fanoušky rudých ďáblů, kteří začínají propadat panice po jednom nepovedeném zápase.

pallister

Pallister vyzývá fanoušky, aby nepodléhali zbytečné panice, protože turné ukázalo naše možnosti. V předsezónní přípravě jsme porazili několik velkých klubů a hráli jsme pohledný fotbal. Je pravda, že podstatné jsou ligové zápasy a my jsme ten první hned prohráli, což je samozřejmě špatně, ale liga se nevyhrává v srpnu, takže není potřeba propadávat myšlenkám o sedmém místě a další nepovedené sezoně. Výsledky v přípravě v konečném důsledku nic neznamenají, ale příprava nám zároveň ukázala, že tým jde tím správným směrem a dokáže se měřit s evropskou špičkou. Pallister ví, o čem mluví, protože sám vyhrál třikrát Premier League a spoustu dalších pohárů. Každopádně bude potřeba, aby Van Gaal dostal čas, který potřebuje. V Bayernu i Barceloně měl pomalejší začátky, ale postupně se hra jeho týmu začala zlepšovat a úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat. Tento čas bude potřeba i u nás. Od vedení ho dostane, ale bude potřeba, aby ho dostal i od fanoušků. Tato důvěra se nám později několikrát vrátí v podobě pohledné ofenzivní hry a spousty trofejí.

„Jeden výsledek netvoří sezonu a rozhodně není třeba propadat panice. Stačí se podívat, co jsme viděli v předsezónní přípravě. Bylo tam vidět obrovské zlepšení oproti minulé sezoně. Papírově máme jednodušší start sezony, než minulý rok a já očekávám, že se United vrátí zpět hned proti Sunderlandu. Máme dostatek času se zlepšit, než přijdou velké zápasy, ale zároveň nesmíme dopustit výsledky jako v sobotu, protože nechceme být pozadu ještě předtím, než velké zápasy přijdou.“

Dále se Gary zaměřil na novou posilu Luka Shawa, který přišel nahradit dlouholetou jistotu Patrice Evru. Shaw je všeobecně považován za nejtalentovanějšího levého obránce na světě. Nedávno oslavil své 19 narozeniny, ale už má odehrané dvě sezony za první tým Southamptonu. Od Luka se hodně očekává a hned ve své první sezoně by měl být členem základní sestavy. United nebyl jediný klub, který tohoto talentovaného obránce chtěl ve svém týmu. Několik týmů se na něj ptalo a mělo o něj zájem, ale Luke si vybral nás. Gary Pallister věří, že se Luke stane velkou hvězdou a bude to tzv. „worldclass“.

„Luke byl sledován většinou velkých klubů, ale on se rozhodl stát se opravdu světovým hráčem v United. On je typem hráče, jehož kvality potřebujeme.“


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!