22/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Hráči United předpovídají start Van Gaala

Hráči Manchesteru United Ander Lindegaard a Tom Cleverley předpovídají start nového managera Van Gaala. Oba také zavzpomínali na svůj debut.

cleverley-hails-classy-carrick_l

Nejdříve se podíváme na vyjádření odchovance Toma Cleverleyho. Je známo, že Cleverley prošel různými mládežnickými kategoriemi, ve kterých patřil k nejlepším hráčům a byla mu předpovídaná velká budoucnost. Postupně sbíral zkušenosti na hostování v Liecestru, Watfordu a nakonec ve Wiganu. Po úspěšných hostováních se přesunul do prvního týmu. Zde si postupně získával své místo, ale minulá sezona byla rozhodně jeho nejhorší. Vůbec se mu nedařilo a nepomohli mu ani vlastní fanoušci, kteří s jeho výkony nebyli vůbec spokojeni. Nutno říci, že po právu, ale někteří to přehnali a Cleverley si dokonce musel zrušit svůj účet na twitteru. V předsezónní přípravě ale předváděl kvalitní a vyrovnané výkony. Více si věřil, dával náročnější přihrávky a jak je jeho zvykem toho spoustu naběhal. Jeho nejlepší výkon přišel ve finálovém zápase s Liverpoolem, ve kterém se mu povedly především dvě skvělé přihrávky. Hokejovou terminologií by si připsal dvě druhé asistence. Teď je potřeba, aby na své výkony navázal i v samotné sezoně. Tom se rozpovídal o svém debutu na Old Traffod a také přiznal, že byl před tímto zápasem nervozní. 

„Můj první zápas na Old Trafford byl také proti Valencii a navíc jsem tu vstřelil gól, takže tento zápas ve mně vyvolává skvělé vzpomínky. Byl jsem trochu nervózní, ale poté mi Berbatov přihrál na můj první gól a já jsem se uklidnil. Byla to hodně příjemná noc a já jsem si jí opravdu užil. Naštěstí takových bylo více. Zápas s Valencii bude vzrušující večer pro všechny a atmosféra rozhodně nebude jako při přátelském utkání. Všichni budeme usilovat o vítězství. S Valencii jsme hráli už dříve. Konkrétně v srpnu roku 2012, takže bude dobré se s nimi utkat znovu. Všichni pouze chceme vyhrát pro managera jeho první zápas na Old Trafford.“

Jako druhý se vyjádřil náhradní brankář Anders Lindegaard, o kterém je známo, že je fanouškem rudých ďáblů, takže přestup do jeho oblíbeného týmu byl pro něj něco neuvěřitelného. Stejně tak i jeho debut před domácími fanoušky. Spoustu let sledoval hráče pouze v televizi a najednou se postavil mezi tyče a měl chytat před plnými tribunami. Od svého přestupu do dnešního dne si žije svůj dětský sen a každý den trénuje se svými idoly. Všichni víme, že Anders má rozhodně na více, než dělat náhradního brankáře, ale zůstává tady především kvůli tomu, že klubu fandí už od malička. Anders stejně jako Cleverley popsal svůj debut na Old Trafford a z jeho slov můžete vidět, že tenhle klub jednoduše miluje.

„Manager může očekávat to stejné, co všichni když přijdou na Old Trafford. Je to divadlo snů. Je to sen každého fotbalisty projít se po hřišti a říci, že jsi byl součástí tohoto historického místa. Jsem si jistý, že se mu dostane fantastického přivítání od fanoušků, hráčů a každého, kdo podporuje Manchester United. Můj první zápas byl jedním ze zážitků, které si vezmu sebou do hrobu. Bylo to něco, o čem jsem snil celý svůj život a dosáhnout něčeho, o čem tolik sníte je úžasné. Je to jeden z těch momentů, který udělá váš život lepším.“ 

zdroj:manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!